, Huawei Newsy Samsung Telefony

Chińczycy prześcigną Samsunga? Huawei Nova 4 z ekranem Infinity-O (zdjęcie i specyfikacja)

fot. Huawei

fot. Huawei

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Roman Kopytko

  Nie do końca się zgodzę gdyż s 8 diametralnie zmieniła wygląd urządzeń jako jeden z pierwszych, jak nie pierwszy, zmniejszając tak drastycznie ramki. Zmienił nakładkę, dodał bixby, dał czytnik z tyłu. S9 niewiele zmienił.

 • Rafik

  Obecne podejście huaweiia do problemów z ekranami w ich typowym modelu mate20pro, mocno nadszarpnął ich wizerunek, ( podejście do klienta), do tego afera szpiegowska sprawiają, że mimo iż robią coraz lepsze smartfony, to ja nie chce mieć z nimi nic do czynienia

  • mozilla007

   To polecam odciąć się od sieci całkowicie, bo jeszcze dużo rzeczy nie wiesz. Dodatkowo polecam pozbyć się Windowsa w każdej postaci, bo to dopiero szpieguje użytkownika.

  • Staszek

   Problemem Huawei jest to, zezaczyna małpować Samsunga i podnosić ceny i płacić Lewandowskim i innym celebrytów, za co później odbijają sobie w cenie urządzenia.
   Dlatego wolę Xiaomi, oni wola dać lepszy hardware niż podnieść cenę i kupując ich urządzenie nie czuje, że jestem dymany mocno w odbyt tylko mniej więcej zapłaciłem tyle ile to coś jest warte plus jakaś tam marzą pośredników, a nie bandycie +100% do ceny bo nalepiono odpowiednie logo.


reklama