, Newsy Samsung Smartfony

Galaxy S10 z mega wąskimi ramkami? Wyciekły zdjęcia

fot. Weibo

fot. Weibo

Te artykuły także cię zainteresują:


Popularne produkty:
  • krzysp

    W Chinach to pewnie Szamsung Sz10 Full Extended HDPlush …i niech ktoś powie że nie mam racji …Redaktor ma racje pisząc artykuł ,Ja mam racje pisząc komentarz …

  • jotek44

    Ilość przecieków na temat Samsungów S10, F i Note 10 na kilka miesięcy przed ich premierami to ciągle wróżenie z fusów lub zwykłe fake newsy ! Napływające informacje często są ze sobą sprzeczne i wywołują nieuzasadnioną ekscytację. Niektóre przecieki grzeszą także brakiem logiki – rzekome zalety byłyby w rzeczywistości wadami i odwrotnie.

  • zdzichorowerzysta

    jaki sens byłby robienia dziurki na aparat w szkle ochronnym, jeśli ta dziurka byłaby w środku wyświetlacza? O.o ludzie trochę logiki i myślenia… ono jest niezbędne do wyciągania wniosków… a poza tym kto powiedział, że ramki na szkle ochronnym muszą być dokładnie takiej samej wielkości jak te na froncie urządzenia? Nikt nie zabroni im zrobienia mniejszych lub nie robienia ich wcale… dlatego nie rozumiem ani tej ekscytacji, ani powodów do obalania tezy o tym, że jest to faktycznie szkło dla s10. Może jest, może nie, ale na pewno dziwnym ruchem byłoby wycięcie go w środku, bo to byłoby zdecydowanie czuć pod palcem, a i brud by się tam zbierał.


reklama