, Newsy Samsung Smartfony

Beyond X to Galaxy S10 na sterydach. Będzie miał aż sześć aparatów!

Samsung Galaxy S9+ / Fot. gsmManiaK

Samsung Galaxy S9+ / Fot. gsmManiaK


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • jotek44

  Wiadomość sprawia wrażenie fake newsa ! Mało prawdopodobne, by Samsung stworzył aż 4 jubileuszowe wersje Galaxy S10. Bardziej prawdopodobne, że informacja dotyczy jubileuszowego Note 10, który rzekomo ma ukazać się wcześniej niż dotychczas.

 • Mistrzu

  Nie wierze w 4 telefony oznaczone symbolem S10. Co najmniej 1 lub 2 z wymienionych to przedstawiciele linii Galaxy A, lub też któreś wersje są tylko testowane i nie trafią na rynek. Ewentualnie Najdroższy i najtańszy będą miały inne nazwy. Za dużo tego. Jeszcze składany Galaxy F kolejny falgowiec. Ilu ludzi musiałoby nad tym wszystkim panować. Co roku mieli flagowca na wiosnę, później dwa flagowce a teraz wydadzą odrazu pięć?

  • Nazwa

   Z tym że to nie jest normalna sytuacja a galaxy f pojawi się w innym okresie a do tego nie będzie to model dla mas tylko prototyp dla beta testerów za taczkę gotówki. Z resztą Huawei nie miał problemu zaprezentować 4 modeli mate: mate 20 lite, mate 20, mate 20 pro, mate 20 porsche design, więc w czym problem pokazać 4 modele z okazji jubileuszu. Poza tym beyond x może być modelem skierowanym na rynek azjatycki gdzie lubią patrzeć na cyferki.


reklama