, Lenovo Newsy Smartfony

Nadchodzi Lenovo Z5 Pro z wysuwanym aparatem – spełnienie dawnych marzeń?

fot. MySmartPrice

fot. MySmartPrice

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • marian szarf

  Czy naprawdę, ludzie się jarają całkowitą bezramkowością ?To „rozsuwanie”i „wysuwanie” , kojarzy mi sie z anteną w radiu tranzystorowym.

 • Nemo

  To żadna rewolucyjna konstrukcja:
  komorkomania.pl/35229…fon-slider

 • beny2k

  „… na przykład Snapdragona 660, ale tworzenie średniaka z wysuwanym aparatem oraz czytnikiem odcisków palców w ekranie chyba mija się z celem.”
  Czy ja wiem, to wówczas byłaby rewolucja… wszyscy pchają takie rozwiązania do flagowców a tu lenovo dałoby do średniaka… Cena relatywnie byłaby niższa (choć pewno w okolicach 2000 zł) i może wówczas więcej osób by się skusiło na niego.

 • dawidos160

  Lenovo za Z5 jest chyba spalone i nic ich nie uratuje. A sposób robienie zdjęć z filmiku powyżej – tragedia. Skąd telefon będzie wiedział,że ja go akurat rozsuwam,a nie np. chce modyfikować nakładkę (tak zachowuje się MS launcher po przytrzymaniu palca na pustej przestrzeni)

  • Artrix

   Możliwe że na domyślnym launcherze będzie chwilę dłużej potrzebował na aktywowanie i jak zostanie wykryte rozsuwanie anuluje te akcję. Na Samsungi z edge też narzekali że będzie przypadkowo się dotykać ekran.

   Ps. Pixel launcher wykrywa mini ruch jak go złapie kciukiem i próbuje zrobić ruch jak na filmie i otwiera mi szufladę z aplikacjami.

   • bogymen

    Przecież w samsungach obsługa ekranów edge na początku była naprawdę problematyczna. Dopiero po licznych aktualizacjach zmniejszyła się czułość dotyku na krawędziach co pozwoliło zminimalizować przypadkowe akcje, podkreślam jednak słowo zminimalizować, nie usunąć. Nie bez powodu z generacji na generację zagięcie jest zmniejszane a wciąż zdarzają się przypadkowe wywoływanie niepożądanych akcji. Znam temat z autopsji, w s7e problem jest naprawdę odczuwalny, tym bardziej jeśli ktoś stara się go czasami użytkować jedną ręką. Ładnie to wygląda, jednak nie jest to w żaden sposób dobre rozwiązanie. Osobiście czasami doprowadzało mnie to do szewskiej pasji, jednak ja telefony użytkuje już od dobrych kilku lat w etui typu flip cover, dzięki czemu problemu nie ma żadnego, wiedziałem o tym i dlatego wybór padł na s7e, bez etui nie da się takiego telefonu bez jakiegokolwiek problemu użytkować i częściej lub rzadziej ale wywołamy przypadkowe dotknięcia.

 • xaliemorph

  Przypominają się stare Nokie „Slide” jak żywo 🙂


reklama