, Newsy Telefony Xiaomi

Xiaomi Mi 8 doczekał się jeszcze lepszej wersji. Cena ciągle jest atrakcyjna

Fot. Xiaomi

Fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • tom

  Pytanie z innej beczki. Pojawił mi się problem w telefonie zony Huawej P10 Lite. Telefon ma rok, jest czysty, był formatowany dwa tygodnie temu. Działa płynnie, nie ma wgranych żadnych dodatkowych aplikacji i niestety bateria wyczerpuje sie po ok 24-ch godzinach przy bardzo spokojnym uzytkowaniu (20 min rozmów, godzina netu po WiFi i to wszystko) Spotkał sie ktos z takim problemem ?

 • tom

  Jak to powiedzieć, w zasadzie wszystko w tym telefonie na pewno bedzie dobrze działać, a to co mi nie pasuje widać gołym okiem 😉 Chidzi o notcha. Da sie go wyłaczyć, tzn przenieść info wyświetlane na notchu troche niżej i pogodzić sie z utrata tej częsci wyświetlacza ? W sumie było by to rozwiązanie dla przeciwników notcha.
  Poza tym wielka prośba o fotki porównawcze A2 Mi6 Mi8 RNote5 i Mi max3. Da się to zrobić, please 😉 Masz w planie testować Mi Max-a 3 ? Poza tym nieszczęsnym S5K2L7 wszystko mi w tym telefonie pasuje. Chociaż widziałem jedną recenzję z której wynikało że S5K2L7 w Mi Max 3 radzi sobie lepiej niz w RNote5. Nie wiem czy to sprawa softu czy nierównych warunków oświetleniowych. Pozdrawiam.

  • May Czos

   Da się go wyłączyć, ale … linia „odcięcia” jest nieco poniżej dolnej granicy notcha i to widać. Wygląda okropnie.


reklama