, Newsy T-Mobile

LG G7 ThinQ w T-Mobile. A do tego VoLTE i VoWiFi na kolejnych smartfonach

LG G7 ThinQ / Fot. gsmManiaK.pl

LG G7 ThinQ / Fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tomasz Witek

  Nauczyłem się już i nie ma zamiaru brać telefonu w abonamencie i byc uwiązanym na kilka lat.. mam abonament od virgin teraz, nie dość że tani to jeszcze wszystko ładnie śmiga.. a na telefon przyoszczędze i kupię za normalną kwotę

 • Piotr Zet

  Tak jest w każdej sieci, a właściwie bardziej zależy to od producenta urządzenia. T-Mobile czy inna sieć udostępnia tylko dla swojego brandu producent telefonu jak chce może wyrzucić ustawienia dla innych tak robi np Samsung, LG

 • May Czos

  G7 ma jeszcze kilka niedociągnięć wokół samego ekranu – potrafi być jasny ale tylko przez chwilę i co najważniejsze – dopiero po ręcznym wybraniu podbicia jasności.
  Kalibracja kolorów jest fatalna, jest to najzimniejszy i najmocniej zaniebieszczony ekran na rynku co kończy się przekłamanymi kolorami i szybkim zmęczeniem wzroku. Pomaga dopiero włączenie trybu czytania co jednak mocno ogranicza maksymalną jasność.

  • :(

   Też nie do końca. Na jednych egzemplarzach z wolnej sprzedaży pomimo tego, że są na liście, jest na innych nie ma. Usługę zapewnia brandowanie, abonament niekoniecznie.

   • May Czos

    W regulaminie jest napisane, że jest to usługa dla abonentów i nie dotyczy tych co korzystają z usług pre-paid.


reklama