, LG Pierwsze wrażenia Telefony

LG G7 ThinQ – pierwsze wrażenia. Bardziej boję się (potencjalnych) wad, niż cieszę z zalet

LG G7 ThinQ / Fot. gsmManiaK.pl

LG G7 ThinQ / Fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • EI Kliczko

  Ostrzegam,chcesz kupić telefon LG ??? Przemyśl to dokładnie!

  Telefony LG….Klasa, styl, nowoczesny design,niezawodność… Tak, to wszystko się zgadza poza niezawodnością. A jeśli taki właśnie model Wam się trafi, oj gwarantuję, że rozgrzeją Was emocje! Otóz serwis LG potrafi podnieść ciśnienie, dzięki jakości i profesjonalnej obsłudze (niestety na najniższym poziomie, lub nawet jeszcze niżej bo to samo dno!).

  Oddałem telefon do naprawy pod koniec CZERWCA. Zamiast odebrać naprawiony otrzymałem porysowany, uszkodzony, z odpadającą obudową. Tak naprawiają ! Mało tego, usterka, jaką zgłaszałem nie została usunięta. Oddałem sprzęt ponownie, aby naprawili zgłaszaną usterkę oraz to co dodatkowo zepsuli. Owszem, tym razem napracowali się nad zamaskowaniem uszkodzeń, niestety z opłakanym skutkiem. Jednak LG postanowił zatrzeć ślady goryczy radośnie wręczając kiczowate gadżety tj smycz i kubek termiczny. Próba załagodzenia sytuacji ? Pewnie by podziałało, gdyby telefon wyglądał i działał jak należy.  Znów go nie przyjąłem –  wyglądał tragicznie, zażądałem wymiany na nowy, bo ileż można się bawić z serwisem. Teraz UWAGA! LG zmieniło obudowę, w końcu dostałem jakby poprawiony telefon. Cieszyłem się nim AŻ do pierwszej rozmowy. Co tym razem ? Eksperci z LG zepsuli głośnik. Trzask, pisk, echo. Nici z rozmowy. Po walce z LG dostałem decyzję o wymianie telefonu na nowy (po kolejnym odesłaniu do serwisu). Minął miesiąc od obietnicy… telefonu nadal nie ma… Nikt nie raczy się odezwać. Może klient zapomni, prawda ? Telefon oddany do naprawy w czerwcu. Mamy LISTOPAD.

  Gratuluję profesjonalizmu, drogie LG !

  Polityka LG : sprzedaj, olej. 

  Lubisz koszmary ? Oddaj sprzęt do serwisu LG! Masa negatywnych emocji gwarantowana

 • Alex

  Jezeli dodają TV za 2k to znaczy, że LG G7 jest wart nie więcej niż 2k. I wszystko na ten temat. To, że stanieje szybko to kwestia czasu i wszyscy o tym wiedzą. Naprawdę, lepiej kupić rocznego flagowca o 500zł-1000zł taniej np. Note8, S8 niż G7. Za rok, może i będzie warto jak cena zakręci się w okolicach 2,3k… LG ewidentnie przesadził z ceną pomimo gratisowego TV.

  • May Czos

   Za rok czy po wakacjach?

  • D Kawin

   Nie do końca bo dla LG wyprodukowanie takiego TV jest sporo tańsze niż te 2k więc trzeba wziąć to pod uwagę 😛 Ale w gruncie rzeczy masz rację 🙂 Dalej wybrałbym LG V30 zamiast G7 który nie oferuje prawie nic więcej 🙂

 • May Czos

  Wymuszone zwiększenie jasności ekranu całkowicie rozwala kalibrację, a efekt trwa maksymalnie 3 minuty po których ekran znowu ciemnieje (bateria).
  Boombox nie wykorzystuje wnętrza smartfona tylko zewnętrzne obiekty – drewniane pudełko czy nawet blat stołu. Trzymając telefon w dłoni głośnik gra przeciętnie.
  Certyfikat MIL-STD-810 to pic na wodę fotomontaż, można go uzyskać nie przechodząc żadnej próby wytrzymałości na upadki i zapewne tak było w przypadku G7.
  Bateria jest żenująca i wymagający użytkownik będzie musiał ładować smartfona ok. godz. 16.

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   1. Zgadza się, ale na bardzo mocnym słońcu dobra kalibracja przegrywa moim zdaniem z widocznością 😉
   2. Nie mogę się zgodzić co do słabej gry w ręku. Słyszałem na własne uszy, jest zdecydowanie ponadprzeciętnie (jak na zwykły, pojedynczy głośnik).
   3. Tu się nie będę kłócić.
   4. Tu tym bardziej nie będę się kłócić 😉

   • May Czos

    Ponadprzeciętnie grają wszystkie flagowce. Boombox działa dopiero z wykorzystaniem zewnętrznego pudła rezonansowego.
    iPhone X czy S9 potrafią łączyć widoczność w słońcu z kalibracją. U LG jest albo, albo. A i tak w tym superjasnym trybie nie odbiega od reszty (LCD?).
    Co ciekawe – kalibracja ekranu jest całkiem przyzwoita w trybie do filmów czy zdjęć.

    • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

     I to widać na pierwszy rzut oka 😉

     • May Czos

      Co widać? Mój komentarz ma 3 części, do której się donosisz?

     • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

      Dobrą kalibrację w jednym z trybów.


reklama