, Newsy Plush

Plush INTERNET. Nowa oferta z programem lojalnościowym i prostymi zasadami

plush

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Ard Lip

  Wakacje od abonamentu: 1 miesiąc, to tylko raz w całej historii można? Czy np. kilka razy? Przykład. Korzystam z netu przez 3 miesiące, następnie biorę wakacje od abonamentu 1 miesiąc, potem znowu korzystam z netu przez 2 miesiące, po czym biorę znowu 1 miesiąc wakacji. I robi się taki przekładaniec w kratkę, tak można?

  • Specjalista_Plus

   Wakacje od abonamentu obowiązują przez jeden cykl rozliczeniowy z
   możliwością przedłużenia na kolejne okresy rozliczeniowe. Usługę można
   aktywować wielokrotnie z pierwszym dniem okresu rozliczeniowego.
   Szczegóły znajdziesz w regulaminie: http://www….69636fbdfa

 • LC4

  Niech Polkomtel poprawi w Elblągu zasięg sieci bo niestety słabo jest… a co najważniejsze szybkość internetu bo nawet 1km od BTS’a prędkość internetu to połowa tego co można osiągnąć np. w Gdańsku na Starówce (przetestowałem w aplikacji Speedtest wybierając różne serwery).

  • Specjalista_Plus

   Udzieliłem Ci odpowiedzi pod innym artykułem.

 • Krzysztofsf

  W czym to jest lepsze od Nju? Wczesniej jest 120 GB, ale trudniej wycofac sie z oferty jesli przestajemy korzystac.

  Minimalna kwota rachunku wynosi 9 zł. Przestaje Cię ona obowiązywać po 3 pełnych okresach rozliczeniowych, jeśli włączysz bezpłatną usługę „im dłużej, tym lepiej”. Oznacza to, że jeśli w danym miesiącu nie będziesz korzystać z numeru nju interneowy, to nic nie zapłacisz. Twój rachunek może wynosić 0 zł przez maksymalnie 6 okresów rozliczeniowych z rzędu, później Twój numer zostanie przeniesiony do oferty nju na kartę.

  • Specjalista_Plus

   Zawierając umowę na czas nieokreślony, masz możliwość jej rozwiązania w każdym momencie, pamiętając o zachowaniu 30-dniowego okresu wypowiedzenia.

   • Krzysztofsf

    To w takim razie oferty sa na tyle zblizone, ze pozostaje tylko sprawdzic, ktory operator ma lepszy zasieg i mniejsze obciazenie stacji w miejscach gdzie chcemy korzystac i wybrac lepiej nam pasujacego dostawce.

  • Piasta FC

   Myślę że to nie miejsce dla przedstawicieli PLUS, od tego macie swoje forum

   • Krzysztofsf

    To z oferty NJU informacje, tak gwoli scislosci.

 • Achi

  Jeśli nie ma żadnych ukrytych „kruczków” to oferta wydaje się spoko.

  • Specjalista_Plus

   Cieszę się, że nasza nowa oferta przypadła Ci do gustu.

 • King kong Luis ortiz

  Ja szukam internetu 50 lub więcej GB na miesiąc tylko na kartę czy jest jakaś sieć która daje sporo internetu ? TYLKO NA KARTE. Lub w ostateczności na abo ale nie taki na 2 lata

  • Krzysiek

   ja bym wybrał na twoim miejscu nju internet za 29 zł masz abonament na czas nieokreślony

  • 0001

   Kupujesz starter za 9zł z puszką redbull.
   W Red Bull masz „nielimitowany” internet LTE (tylko LTE) tj. 100GB+lejek za darmo. Rozmowy w Play Virgin Viking Red Bull także za darmo (rodzina w play). Oglądam kilkadziesiąt programów tv w telefonie, miesięcznie zużywając ok. 70 GB bez żadnego spinania się.
   Do innych w miesiącu wydaje ze 3 zł więc mam ponad 300zł z doładowań. Doładowanie za 50zł jest na 100dni więc wychodzi 15zł mc, teoretycznie nic gdyż cała kwota jest dla mnie do wykorzystania na połączenia poza play. Dodatkowo 15% kwoty doładowania tj. 7,5zł otrzymujemy na 30 dni i wtedy kasa z konta jest nie ruszana.. Dlatego nolimit mi nie potrzebny. 🙂 Dla mnie oferta bezkonkurencyjna!!!

  • Specjalista_Plus

   Mogę Ci zaproponować taryfę Plus Elastyczna na Kartę, w której przy zakupie startera za 15 zł z pakietem bonusowym na start 30 GB, masz możliwość otrzymania kolejnych 30 GB na okres 365 dni. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest zasilenie konta kwotą min. 30 zł w ciągu 15 dni od momentu włączenia się do sieci. Po użyciu kodu *136*11*03#, w ramach promocji za doładowania, otrzymasz pakiet Internetowy. Wygląda to następująco:
   100 MB – 5 – 9,99 zł – 5 dni,
   2 GB – 10 – 19,99 zł – 10 dni,
   4 GB – 20 – 24,99 zł – 20 dni,
   10 GB – 25 – 49,99 zł – 30 dni,
   25 GB – 50 – 99,99 zł – 90 dni,
   50 GB – 100 – 199,99 zł – 180 dni,
   100 GB – 200 zł i więcej – 180 dni.
   Możesz też aktywować pakiet rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci bez limitu, kodem *136*11*00# (koszt 25 zł, ważność 30 dni). Szczegóły oferty znajdziesz tutaj: http://www….t-na-karte


reklama