, Android Gry i aplikacje TOP-10

Jaka będzie dziś pogoda? Najlepsze aplikacje meteo na Androida

fot. Fotolia.pl

fot. Fotolia.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Ewa Nieznana

  Witam. Ja z kolei poszukuję aplikacji czy może raczej wallpaper live z pogodą jak za oknem. Kilka miesięcy temu była taka w Sklepie Google aplikacja z prostym obrazkiem słoneczka za chmurką, która po otwarciu pokazywała dwa drzewa bez liści ale na tle aktualnej pogody żywcem jak za oknem. Drzewo poruszalo sie lekko na tle aktualnego nieba. Jak padał deszcz czy śnieg czy była burza, wszystko to pokazywała ta tapetka. Pioruny błyskały na oknie tableta. Coś pięknego. Zmieniłam tablet i obecnie niestety już jej nie mogę znaleźć. Czy może ktoś z Was widział tę tapetę, jeśli macie jakąś informację, proszę dać znać. Serdeczne dzięki.

 • Karls

  Wtrącę swoje trzy grosze co do źródeł danych. Byłbym w stanie zaakceptować ascetyczną, tekstową prognozę pogody jeśli była by przy tym absolutnie precyzyjna. O ile w pierwszych 3 aplikacjach, wiadomo jakie są źródła (wynika z nazwy aplikacji), to dalej nie jest już tak łatwo. WeatherPro? Jakieś prognozy od MeteoGroup. MeteoICM – dobre prognozy od UW, choć mają problemy z zapowiadaniem nieistniejących opadów. Klara – pogoda od yr.no, czyli daruj sobie jeśli nie mieszkasz na wybrzeżu. Im dalej w głąb kraju tym mniej mają wspólnego z rzeczywistością, a na południu Polski to już w ogóle potrafią podawać, że leje deszcz jak za oknem słońce. Ogólnie brakuje mi w tym zestawieniu czegoś z prognozami od WeatherUnderground, moim zdaniem jeden z lepszych dostawców. A do ICM lepiej użyć „Pogoda ICM”, w przeciwieństwie do wspomnianej w artykule, jej funkcjonalność nie sprowadza się do prymitywnego wyświetlania pobranych meteogramów. No i warto wspomnieć o „Windy” – chyba najlepsze mapy pogodowe na jakie trafiłem.

 • Tom Tomasz

  Najlepsze aplikacje pogodowe
  YR
  https://play…=no.nrk.yr
  Storm Radar
  https://play….twc.radar
  Meteo ICM
  https://play…raMeteoICM

 • pantadeus

  Zawsze korzystałem ze stockowych pogodynek, z jednej prostej przyczyny – nienawidzę, jak mi się wyświetlają reklamy, a za pogodynkę płacić, to przesada, większość oparta jest na Accu i sprawdzalność jest ok.

  • Piotr Moćko

   Czasem warto zapłacić parę złotych za dobrą aplikację

   • pantadeus

    Jeśli jest potrzebna to tak. Ale chyba każda sensiwsn pogodynka wbudowana w nakładkę pokaże Ci teraz co trzeba.

 • adonim

  Tylko METEO IMC.

 • Damian R

  Weather Pro +ICM Meteo. Dla mnie lepszego zestawu nie ma.

 • Maciej Sulima

  Weather Timeline od 3 lat niezawodna. Można wybrać dostawcę pogody: YT/Weather Underground i trzy inne. Zawsze się sprawdza.

 • steve-o

  Chronus jest też w porządku

  • vonski

   Ale Chronus nie ma swoich źródeł pogody, korzysta z Yahoo i innych…

 • 0001

  W centralnej Polsce gdzie mieszkam przez KILKANAŚCIE tygodni deszcz padał …2 razy.
  Za pierwszym razem 5 minut… Za drugim razem w nocy 2 godziny i rano po nim nie było śladu. Jak żyje Nie pamiętam żeby było aż tak sucho!!!
  Natomiast wszelakie prognozy pogody co chwila bombardują informacją o deszczu…. którego… jak już wspomniałem od kilkunastu tygodni…..nie ma.

  • polextra

   Znamy to 😉 dlatego od 2 miesięcy korzystam tylko z prognozy google żeby mniej więcej wiedzieć czy ubrać sweter czy t-shirt 🙂

 • nieznaju

  Transparent weather. Ładna, dużo statystyk, dużo opcji personalizacji widgeta i kilka źródeł danych do wyboru. Kupiłem wersje pro, która chyba nic nie daje, ale apka jest tak dobra, że te kilka zł twórcom się po prostu należy. Od trzech lat mój lider


reklama