, Promocje

Promocja: Samsung Galaxy Note 8 dostępny w nowej cenie. Lepszy wybór niż smartfony Galaxy S9?

fot. Samsung

fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • wubar58

  Autor zapomniał o najważniejszym.
  To promocja na 7 dni.

 • wubar58

  O najważniejszym autor „zapomniał”…
  To proocja na 7 dni.

 • gregory003

  Rysowania? A niby kto wykorzystuje smartfony do rysowania? Coś ci sie pomyliło. Note został wymyślony do wygodnego PISANIA, manipulowania tabelami w arkuszach kalkulacyjnych, przeglądania list magazynowych i wszelkich innych zastosowań biznesowych, bo Samsung przed premierą pierwszego Note zauważył, że klienci korporacyjni ciągle wolą korzystać z urządzeń PDA z Windows Mobile i rysikiem, niż „macanych” androidów.
  Note miał pogodzić te dwa światy: urządzeń biznesowych z wygodnym stylusem i macanych, rozrywkowych androidów. W dodatku miał pełnic funkcję cyfrowego asystenta managera.

  Samsung nigdy nawet nie próbował promować serii Note jako urządzeń do tworzenia rysunków, obróbki fotografii czy jakichkolwiek innych prac artystycznych. To zawsze była seria biznesowo-korporacyjna.

  A co do „ześlizgiwania się rysika na cienkim ekranie”, to tylko przypadłość Note 8. Note 9 ma mieć ekran 18,5:9 o przekątnej ~6,4″, co oznacza że szerokość ekranu będzie taka sama jak w starych Note 16:9. Ale zgadzam się że zmniejszenie szerokości Note 8 to był idiotyczny błąd projektowy Samsunga. I dlatego nigdy nawet nie myślałem o zakupie „ósemki”.

  • karol

   Szerokość jest mniejsza niż nota 2 ,3 ,4 , 7 jak uwzględnimy zagięcia ekranu po których ciężko rysować czy pisać jak mówisz to już się robi mniej niż s7 która ma 5,1 cala .Wszystko jedno czy rysujemy piszemy czy kreślimy to szerokość jest potzebna moim zdaniem bardziej niż wysokość .Ale tu mi bardziej chodzi o marketing jak można ludziom w mówić że mamy 6,3 cala o takich proporcjach i w mówić że jest ok ,jednocześnie wypuszczać tablety 3×4 które to przeciż bardziej nadają się do filmów i właśnie one powinny mieć kinowe proporcje

 • bogymen

  Przecież skoro rysujesz to chyba nie robisz tego w pionie a bardziej w poziomie prawda? wtedy masz dużą powierzchnię.

  • Marek Zawadzinski

   Chyba jak rysujemy wierze popatrz jakie są obrazy i kartka a4 4×3 to najlepszy format do rysowania i czytania a nie wydłużone piloty

   • bogymen

    Jeśli serio uważasz, że za pomocą tego tel. będziesz mógł wykonywać profesjonalne lub nawet półprofesjonalne rysunki to chyba na poważnie dałeś się nabrać reklamom. To jedynie zabawka i tak też ją powinieneś traktować no i jak można porównywać kartkę a4 do tego małego 6,3 calowego wyświetlacza?


reklama