, Huawei Newsy Smartfony

Kirin tylko dla Huawei. Producent nikomu nie sprzeda swoich tajemnic

Fot. Huawei

Fot. Huawei

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tadeusz Polar

  mówić to oni sobie mogą. Jak chiński rząd zadecyduje by sprzedawać je do ZTE w ramach wsparcia tej firmy to tak się stanie,

 • Aaa

  Ale xiaomi używasz

 • maxprzemo

  Huawei to złodzieje. Kradną na potęgę. Biorą za darmo Linuxowy Kernel a źródeł ze zmianami nie chcą ujawnić mimo tego że wymaga od nich tego licencja GNU General Public License.
  Kernel jest rozwijany według tych zasad czyli:
  Celem licencji GNU GPL jest przekazanie użytkownikom czterech podstawowych wolności:
  – wolność uruchamiania programu w dowolnym celu (wolność 0)
  – wolność analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb (wolność 1)
  – wolność rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu (wolność 2)
  – wolność udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność (wolność 3)
  A Huawei ma to w D…e. Biorą za darmo źródła Kernela gdzie napisanie własnego kosztowało by ich setki milionów $ a licencja mówi prosto zmieniałeś coś w źródłach to to ujawnij.

  • Kacper Mazur

   Wolność 3 całkowicie zaprzecza temu co napisałeś…

 • Bartosz G.

  Dlatego usa chce wyrzucić hujweja z kraju. Nikt nie wie jakie urządzenia szpiegowskie są w tych procesorach a usa to jednak technologiczny potentat i nie może ryzykować wyciekiem danych.

 • Miastowy

  Ja powiem krótko coś czuję że Huawei za 2 lata będzie na równi jak chodzi o prestiż urządzeń z Samsungiem ich Kiriny już są bardzo szybkie a kolejne zapowiadają się na kosmicznie więc oby tak dalej….i przynajmniej mate 10 Pro na starcie jeszcze trzymał fason jak chodzi o cenę 3500 było ok teraz 2300 w większości sklepów w necie a minęło 6 miesięcy wszystko w temacie…

 • Rafik

  Cos czuje ze nowy kirin 980 pozamiata rynek 2018 pod wzgledem SoC

  • Alex

   Kirin 980 – Huawei Mate 20 Pro i Huawei P30 … i oczywiście Honor 20 …
   😉 Moze być ciekawie.

 • Artok

  Niech się udławią swoimi Kirinami 659

  • Alex

   Co Ty chcesz od Kirina 659? Całkiem przyzwoity procesor w niezłych średniakach takich jak Huawei p20 Lite, Huawei Mate 10 Lite, Huawei Honor 9 Lite, Huawei Honor 7X i jeszcze w dwudziestu paru innych ciekawych smartfonach, które z tego co czytam spisują się bardzo dobrze jeżeli chodzi o tą półkę i raczej nie są tematem do narzekań na różnych forach.


reklama