, Areny i porównania Honor Huawei Telefony

Test i porównanie 5 telefonów Huawei i Honor do 1500 zł. Który smartfon wybrać?

Fot. gsmManiaK.pl

Fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jaroszek Poncyk

  Szkoda ze nie wzięliscie pod uwagę zwykłego honora 9 p10 do zestawienia ok 1300 1500 zł, poza ekranami 16/9 bija cała resztę pod każdym aspektem.

 • Menczynski Jakub

  Huawei powariował, na mój mate 10 lite od 4 miesięcy dostaje COMIESIĘCZNE?! ! poprawki bezpieczeństwa i parę małych dodatków. Wtf?! Poprzedni s7edge, ledwo co 3 miesiące sie aktualizował. Dziś kolejne, poprawki na kwiecień! Wow szacun Huawei, oby tak dalej.

 • 0001

  P20 lite ma mniejszą przestrzeń roboczą bo ma wycięcie? A co powiedzieć o tych co nie mają wycięcia i cała górna belka jest zajęta niczym. Wow…

 • Kuba

  Czy poczekać na lg v35 think czy na lg v40 a może wziac oneplus 6t gdyby byl to bym wzią mocniejszy a może lg g7 lub xiaomi mi7. Czy warto będzie czekać na lg v40

  • nieznaju

   Poczekaj na G8 albo S10

 • majkel

  Porównywać telefon za 1000zł z tym za 1500zł ;| OK porównanie telefonu za 4000zł z tym za 4500 jakoś ujdzie ale w tym przypadku te 500 to ogromna różnica. Dla wielu ludzi w Polsce miesięczny koszt wyżywienia, kosmetyków, chemii itd.

  A po drugie na 1 fotce świetnie widać nudę jaka nastała w telefonach Huawei. One się praktycznie niczym nie różnią oprócz ceny i różnego hardware oraz może lekko soft. I w moim odczuciu wszystkie wyglądają jak stare iphony 6 tylko z mniejszymi ramkami. Nuda Nuda Nuda. Szkoda, że Sony takie cegły wypuściło, że HTC idzie na dno, że LG idzie za HTC, pozostaje Samsung, obrzydliwa Nokia, może Xiaomi coś puści ładniejszego a nie takie mydło, o innych chinolach nawet nie wspominam.

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   Niby tak, ale chcieliśmy wykazać, czy warto dopłacać do P20 Lite, skoro ma podzespoły podobne do reszty, a mimo to jest znacznie droższy 🙂

   • Michal Sienkiewicz

    Mam prośbę o porównanie aparatów w P20 Lite i A8. Testowałem oba modele w warunkach sklepowych (przy sztucznym oświetleniu) i moim zdaniem lepiej wypada Huawei, praktycznie na poziomie mojego P9. Czy po przeprowadzeniu testów możecie wyróżnic któryś z tych dwóch modeli budżetowych? Czy pod względem „fotograficznym” jest sens wymieniać P9 na jeden z powyższych modeli?


reklama