, Huawei Newsy Samsung Telefony

Huawei wyprzedzi Samsunga w wyścigu smartfonów nowej generacji?

Huawei P20/fot. Huawei

Huawei P20/fot. Huawei

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Staszek

  Jak Huawei dostanie bana w USA to będą pozamiatani.
  Jeśli okaże się, że telefony ww. firmy szpiegują użytkowaników to z trzeciego miejsca spadną na 10.
  Poza tym podnieśli ceny, a żeby odnieść sukces muszą być wyrażnie tansi. Poza tym Xiaomi ich goni i ma lepszą markę niż Huawei, który musiał Lewandowskiego wynajmować, żeby zaistnieć w świadomości ludzi.
  W podobnej cenie ludzie sięgną po samsunga a nie jakiś chiński no name jak Huawei.

  Niech tylko Xiaomi poprawi aparaty i Huawei może się pakować i spadać z podium.

  • ed

   Huawei promuje Lewandowski, a xiaomi właśnie trafia do BIEDRONKI…
   Takie działania wyraźnie pokazuje gdzie mierzą obie marki. Huawei daje miliony na marketing żeby pokazać że nie jest tylko ,,chińczykiem” ale poważnym graczem, co zresztą ma odzwierciedlenie w pierwszych opiniach o P20 i P20pro a co robi xiaomi? Pokazuje, że jesteśmy najtańsi z najtańszych i można kupić w nasze produkty w najtańszych dyskontach obok innej taniej chińszczyzny.

   • Kacper Mazur

    Obie firmy mają inny target, Huawei ma predyspozycje do tego, żeby zostać nowym Samsungiem aktualnych czasów i dobrze o tym wie. Xiaomi celuje w sprzedaż, gdzieś ma pościg, chce tylko zarabiać i pokazać, że można zrobić tanio, a dobrze. Nie ma sensu porównywać obu firm.

 • Marcel

  „Nieważne który z wymienionych wyżej producentów wprowadzi smartfon z elastycznym wyświetlaczem, jako pierwszy. Wygra ten, który zrobi to dobrze.”

  Samsung przed Apple zrobił phablet i rysik i zrobił to dobrze. Tak samo bezramkowemy smartfon w wydłużonych proporcjach. Analogicznie będzie z elastycznymi produktami – Apple będąc z tyłu nie zrobi już tego lepiej.

 • jotek44

  Microsoft porzuca własne dobre pomysły i budzi się z ręką w nocniku kiedy konkurencja analogiczne pomysły wypuszcza na rynek. Oczywiście inni producenci też porzucają niektóre własne patenty, ale czynią to z lepszym wyczuciem rynku.


reklama