, Newsy Samsung Telefony

Wiemy, czy Samsung Galaxy A6 i A6+ trafią do Polski. Smartfony warte zakupu?

Fot. Samsung

Fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • adrian_duda

  Samsung A8 kosztuje 1800 zł, a pod niemal każdym względem lepszy LG G6 schodzi już w okolice 1600 zł. LG G6 nie ma OLED-a, ale ma jeden z najlepszych ekranów LCD dostępnych na rynku. Samsung A6 będzie jeszcze słabszy pod względem specyfikacji niż A8 (chociażby ze względu na ten sam procesor który był w A3 w 2017, sic), a cena będzie porównywalna do LG G6… Jedynie osoby nie mające najmniejszego pojęcia o telefonach kupią A6.

  • Mistrzu

   Czyli większość kupi 🙂 Takich maniaKów jak my na tym portalu wielu nie ma, a ludzie widzą logo i kupują. Choć przyznaje ze narazie A6 zapowiada sie całkiem przyzwoicie zakładając rozsądną wycenę

  • xoxox

   Sam sobie zaprzeczyłeś. Piszesz, że lepszy ale nie ma OLEDa. Czyli znaczy gorszy a cena taka sama. I jak porównujesz ceny to porównuj aktualne, a nie piszesz, że LG zszedł do 1600 zł, a cenę Samsunga podajesz prawie z dnia debiutu.

   • adrian_duda

    Nie widzę sensu w tym co piszesz. A8 aktualnie nie dostaniesz za mniej niż 1800 zł, z wyjątkiem sklepów o wątpliwej reputacji, które sprowadzają go z zagranicy, niekoniecznie nieużywany. A8 w dniu premiery kosztował 2100 zł. Aktualnie kosztuje 1800. Kłamiesz pisząc, że podaję cenę jaką miał w dniu premiery. Taką cenę ma teraz. Aktualna cena LG G6 to 1600 zł. 200 zł mniej. G6 ma bardzo dobry ekran, jednak niektórzy wolą OLED-a. G6 względem A8 jest cieńszy, lżejszy, spełnia jakąś tam normę militarną, ma wyższe screen-to-body ratio (cieńsze ramki), wyższą rozdzielczość ekranu, wspiera tryb HDR podczas oglądania wideo, mocniejszy procesor i układ graficzny, nieporównywalnie lepszy aparat główny, aparat szerokokątny którego A8 nie ma, nagrywa wideo w 4k, ma USB typu C w wersji 3.1, a nie 2.0 tak jak A8 i jest przy tym 200 zł tańszy. A8 ma za to OLED, co może być plusem, ale nie musi, oraz podwójny aparat do selfie. Pytanie jak to porównanie do kogo przemawia. Dla mnie wybór LG G6 z tych dwóch jest oczywisty.

   • adrian_duda

    Osobiście jedyny telefon z OLED-em jaki miałem to Samsung Galaxy A4, więc mam niewielkie doświadczenie z ekranami OLED, jednak serio… jakbym nie przeczytał że to OLED to bym po samym patrzeniu na niego tego nie poznał, gdy porównuję do dzisiejszych ekranów IPS LCD. Gdy na rynek wchodziły OLED-y wyglądały dobrze w porównaniu do ekranów LCD które wtedy występowały, jednak ekrany LCD też przez te kilka lat przeszły długą drogę i osobiście, gdybym miał wybór LCD vs OLED w telefonie z tymi samymi parametrami za tę samą cenę to wybrałbym OLED, ale na pewno bym 200 zł do niego nie dopłacał. A w tym przypadku mamy też wiele innych różnic, dla mnie na korzyść G6.


reklama