, LG Newsy Phablety

Opcjonalne wycięcie w LG G7? Lepsze takie, niż wymuszone

Fot. ynet

Fot. ynet


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Robertor

  „(…) górna [belka] to wycięcie plus wyłączony strefowo ekran OLED” – nie jest strefowo wyłączony bo wyświetla się przecież na nim te same elementy co przy wycięciu tylko zmieniono tło na czarne (w oled nie świeci) zamiast tapety a czcionki na białe. Efekt jest tylko wizualny a to oczywiście sprawa gustu (mi tam notch nie przeszkadza, wygląda fajnie a w poziomie na tej części obraz może być właśnie nie wyświetlany; przecież w tej pozycji i panoramicznym filmie na dole i górze też często są czarne paski). Taka maskująca aplikacja w sklepie Google pewnie będzie do pobrania i każdy telefon z wycięciem będzie można maskować a może będzie natywne w nakładce systemowej. Moda na aplowską bezszufladowość też spowodowała, że najpierw wszystko (głównie w chińskich) było albo na ekranach albo w szufladzie a teraz jest możliwość wyboru prawie u wszystkich.

 • qsh86

  Dla mnie super! Wycięcie nie szpeci, a pasek z powiadomieniami czy godziną i baterią schowany w górnej ramce. Dzięki temu wykorzystana jest większa powierzchnia przodu telefonu, a resztę mamy dla aplikacji. Jestem za 🙂

 • jotek44

  Jeśli rzeczywiście w LG G7 pojawi się takie rozwiązanie, to będzie ono najlepszym kompromisowym pomysłem na obecną chwilę. Pogodzi zarówno zwolenników jak i przeciwników wycięć w ekranie. Dodatkowo wydłużyłoby aktualność designu biorąc pod uwagę ewentualny spadek popularności notch’y. Pomysł zapewne znalazłby wielu naśladowców, bo uniwersalność stanowi jego wielķą zaletę.

 • Dżudas

  Bardzo dobre rozwiązanie. Zresztą każdy pomysł LG począwszy od G2 jest świetny. Brakuje tylko jednego do sukcesu: napisu na obudowie SAMSUNG.

 • Walconen

  Że chinole w to idą to się nie dziwię, ale LG.. Tracę sympatię dla nich. Mimo pozornego wyboru..

 • Kdk

  Fanzoliisz o tym wycięciu jak na wp o arktycznych mrozach….

  • Jaba Hutt

   Spierdalaj Kdk każdy ma gdzie co myślisz


reklama