, Apple Newsy Smartfony

Kiedy Android dostosowuje się do „wycięcia”, Apple pracuje nad iPhone’m bez niego

fot. Apple

fot. Apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • western

  Zawsze inne firmy będą z tyłu za nimi, skoro potrafią tylko kopiować. Dobrze, że Samsung (z wielkich) robi swoje i to widać po wynikach sprzedaży. Reszta producentów nagle zapragnęła mieć wycięcie. Jak Apple je usunie, to znowu będą pisać, że najbardziej innowacyjna firma, bo nie mają wycięcia w wyświetlaczu 🙂

 • Anubis

  Wycięcie w ekranie to koń trojanski XXI w. Apple nas załatwiło jeszcze, niech wrócą do Jacka jak go w końcu usunie Samsung. To wtedy byłby ewidentnie koniec świata.

 • jotek44

  Prawdopodobnie głosów krytycznych było znacznie więcej niż zachwytów a sprzedaż iPhona X niższa od oczekiwanej ! Apple doszedł więc do wniosku, że nie warto kontynuować tego rozwiązania. Okazuje się, że Samsung miał lepsze wyczucie rezygnując z kopiowania rywala.

  • Robertor

   Mało prawdopodobne, że niższa od oczekiwanej sprzedaż iphone X jest skutkiem zastosowania wycięcia. Co więcej, działy marketingu innych firm nie należy lekceważyć – prawdopodobnie prowadzą badania rynku i wskazały one im, że właśnie większość potencjalnych klientów skusi się na ekran z wycięciem – bądź z powodu jego nowoczesnego powiększenia bądź właśnie „iphonetości” takiego wyglądu; a że z gustami się nie dyskutuje tylko im schlebia chcąc zarobić to wysyp wycięć jest raczej uzasadniony.


reklama