, Newsy Samsung Smartfony

Jak Samsung Galaxy S9 znosi tortury? Cóż – dobra robota

Samsung Galaxy S8 S9 S8plus S9plus C

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Bernard Malinowski
 • Bernard Malinowski

  Witajcie
  Telefonik kupiłem 16.11.2018 wraz z pięknym etui alcantara i do zadań trudniejszych Spigen Tough Armor. Założyłem, piękne teraz czas „zmierzyć” Spigena zdejmując od dołu odchylilem etui i….pękło szkło!!!! Telefonu.
  Przez dłuższą chwilę miałem minę – wiecie jak Grucha w „Sztosie jak odkrył fałszywe dolce” a to mruczenie słyszę cały czas….
  Teraz siedzę w domu i jestem załamany.
  Jutro wizyta w serwisie:( i co ja im powiem ?

 • Krzysztof Komoń

  Na moim s9 plus z lewej strony z ramki czarny kolor schodzi . I to po 2 tyg. uploads.disquscdn.com/image…34c517.jpg

 • Damian

  Już pierwszego dnia zamówiłem szybę ochronną ale przez nieuwagę wsadziłem tel do kieszeni z kluczami. Masakra, mam taką rysę że straciłem zaufanie do tych wszystkich Gorilla Glass i zastanawiam się co z tym teraz zrobić. Może zamówić szkło z klejem typu Doom Glass. Czy klej zamaskuje w jakiś sposób rysy na ekranie ?

 • gosc

  Witam, użytkuje Galaxy s9 od miesiąca. Zanim zdecydowałem się na ten telefon czytałem wiele artykułów odnośnie wytrzymałości. Zaraz po otwarciu pudełka zapakowałem go w etui, ochrony wyświetlacza nie zamontowałem, raz że nie mogłem nic dorwać w moim miasteczku, a dwa że uwierzyłem w opinie internetowych „speców”. To był błąd… Pomimo zamykanego etui i noszenia samego telefonu w jednej kieszeni telefon wygląda masakrycznie. I nie chodzi mi tylko o rysy które są widoczne przy wyłączonym ekranie a jest ich sporo 🙂 ale również o tę głębsze które „zniekształcają” obraz. Jeżeli nie chcecie się rozczarować polecam zabezpieczyć go zaraz po wyjęciu z pudełka 😉

 • MrVik

  Wstyd się przyznać, ale kiedy gościu na filmie jechał nożykiem po ramce to życzyłem mu żeby się zaciął 😉 Po co tak bez sensu katować te ramki, przecież nikt się chyba nie spodziewa że aluminium nie podda się stalowemu ostrzu?

 • beaviss

  Ciekawi mnie czy s9 otrzymał nowy moduł GPS broadcom BCM4775, który ma znacznie lepszą dokładność pomiaru pozycji


reklama