>
Kategorie: Bada Gry i aplikacje Newsy Telefony

bada: Samsung potwierdza błąd

Niedawno informowaliśmy Was o poważnych błędach, na które uskarżała się całkiem duża ilość użytkowników oprogramowania bada os. „Szczęśliwcy”, którzy zaktualizowali swoje smartfony do wersji 2.0 narzekali m.in. na spowolnione działanie systemu, niepoprawne działanie Samsung Apps oraz ogólną bylejakość, jaką sprezentował w tym sofcie Samsung. Dzięki uporowi kilku ludzi, dzisiaj wiemy już – mniej więcej – jak się sprawy mają.

Wiele osób pytało nasz rodzimy oddział Samsunga – w tym także i ja, za pośrednictwem Twittera – o termin wypuszczenia stabilnej w działaniu wersji bada os, niestety, odpowiedzi były niezbyt precyzyjne, sugerowały one, że sprawa wymaga szerszego rozeznania. Dobrze o naszym rodzimym oddziale Samsunga świadczy fakt, że podjął się prób wyjaśnienia błędu, jednak tylko dzięki uporowi jednego z użytkowników forum, skupiającego polskich użytkowników bada os, możemy Was poinformować, że Samsung…przyznał się do błędu i obiecał jak najszybciej zoptymalizować wadliwy soft.

Okazało się też, że komunikacja wewnątrz korporacji najzwyczajniej w świecie dała ciała, ponieważ soft wydany dla Polski i dla Węgier cały czas figurował, jako niewidoczny, co mogło powodować utrudnienia w pracy wielu usług. Nowa wersja softu, na którą użytkownicy nie powinni czekać już zbyt długo, wprowadzi także poprawki, dzięki którym aplikacje, które wcześniej poprawnie działały na starszych wersjach bady, „rozwiną skrzydła” także i dla najnowszej wersji systemu. Gratulujemy uporu i otrzymania odpowiedzi aż z działu HQ Samsunga. 😉

źródło: własne, bada-world.pl

Krzysztof Swoboda

Najnowsze artykuły

  • Amazfit
  • Newsy
  • Wearables

Wytrzymały, piękny i w odświeżonej wersji. Amazfit T-Rex 3 Pro znów zachwyca dostępnymi funkcjami

Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…

20 listopada 2025
  • Promocje

Jeżeli kupiłeś Samsunga podczas premiery, to możesz zacząć wyrywać sobie włosy. Teraz flagowca kupisz za pół ceny

Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…

20 listopada 2025
  • Promocje

Polska perełka do odebrania w Amazon! To ostatni moment na zgarnięcie hitu

Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…

20 listopada 2025
  • Promocje

Tani Samsung z 6 latami aktualizacji, AMOLED 120 Hz i aparatem 50 MP z OIS teraz w dobrej przecenie

Aż 6 lat prawdziwego spokoju w zamian za 1200 złotych? To, a nawet znacznie więcej…

20 listopada 2025
  • Newsy
  • Telefony

Jest dobra i zła wiadomość: ten telefon imponuje baterią, ale jego cena może sprawić, że będziesz musiał sprzedać nerkę

Pierwszy składany iPhone od Apple to urządzenie, na które fani czekają od lat. Choć premiera…

20 listopada 2025
  • Artykuł sponsorowany
  • Promocje

Sprawdź te 4 promocje Black Friday Weeks! Xiaomi i Samsung taniej

RTV EURO AGD przecenia hitowe urządzenia. To smartfon Redmi z aparatem 200 MP, poręczny tablet…

20 listopada 2025