, Bada Gry i aplikacje Newsy Samsung Smartfony Telefony

Aktualizacja bada os: błędy po stronie Samsunga?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • qsh86

  Okrojony system został o: rozpoznawanie muzyki, edytor zdjęć, edytor wideo, widok folderów w wiadomościach, brak wyboru sceny w wideo, brak ustawień odtwarzacza (equalizer, efekty itp.) z poziomu odtwarzacza (tylko ustawienia), brak pauzy podczas nagrywania wideo, brak widoku plików z pamięci telefonu i karty pamięci jednocześnie w menadżerze plików, brak dostępu do aplikacji pisanych pod bada 2.0 mimo wgranej bady 2.0 przez KIES. Można by jeszcze trochę wymieniać. Po za tym wolne działanie, wywala z aplikacji i przy okazji znikają widgety, Ja mam wgrany soft przez ML bo miałem brand T-Mobila, ale kumpel ma przez KIES i jest dokładnie tak samo. Trzeba sobie powiedzieć, że jest to wersja beta, a udostępnienie tego softu przez KIES było czyimś poważnym błędem.

 • tomek_b_

  eeeee…. a kto został odcięty od Samsung Apps? Ja tam instalowałem wszystkie kolejne bety, i tego „oficjalnego” i mogę potwierdzić, że wersje 1.2 lepiej działają od 2.0, ale jak najbardziej nadają się do codziennego użytku, a do tego mają kilka fajnych zmian w interfejsie. Z SA generalnie nie ma problemów, a jedna z niewielu „obciętych” opcji, to rozpoznawanie muzyki…

 • Phoenix

  Nie mogę się zgodzić z przedmówca oraz artykułem.
  Od początku było wiadomo, że system jest nowym/świeżym systemem na rynku, więc z góry było wiadomo, że będą problemy – system będzie się docierał.
  Jak ktoś nie był na to gotowy, to niech teraz niech nie narzeka.
  Było kupić telefon z innym systemem, np symbian’em – skoro nie było stać na dobrą specyfikację z androidem, nie wspominając o ios.
  System jak na swój czas rozwoju, jest całkiem niezły. Nie można narzekać na aplikacje – bardzo często bywają promocje na dobre aplikacje. Można uzbroić swój telefon w bardzo dobre gry-dodam, że jak powstał Samsung apps dla systemu bada, to aplikacje były pisane na 2/3 modele telefonów – więc duże poświęcenie ze strony Samsunga.
  Co do samego systemu po aktualizacji, to faktycznie nie jest najlepiej ale też nie jest źle.
  Można bez problemu używać telefonu. Aplikacje nie wszystkie prawidłowo pracują ale to jest zdecydowana mniejszość.
  A co do okrojenia, to żartujecie chyba? Jest okrojony względem Wave3 ale absolutnie nie jest okrojony względem systemu bada 1.2 z Wava 1/2!! Skoro nie było tego w poprzedniej wersji, to czy można stwierdzić, że jest okrojony?
  Samsung do tej pory oficjalne softy wypuszczał stabilne. Co do 2.0, to pod wpływem wżenia for o OS, wypuścili bada 2.0 o podobnej specyfikacji co 1.2, tylko z odświeżonej szacie i zaryzykowałbym stwierdzenie, że przyjemniejszy w codziennym używaniu (kto co lubi).
  Jest sporo nowości względem 1.2 i na pewno nie można powiedzieć, że Samsung daje ciała ze swoim nowatorskim systemem.
  Sporo osób narzeka na rzadkie aktualizacje, ale po co aktualizować skoro jest coś stabilne? Lekkie łatki ukazywały się do softu. Nie wprowadzali nowości ze względu na pojawienie się na Wavach bady 2.0. Też trzeba wziąć pod uwagę promowanie nowego telefonu Wave 3, przez co poprzednie generacje słuchawek odeszły na drugi plan.
  Co do sklepu z aplikacjami dostępnymi przez słuchawkę, to tylko przez pierwsze dwa dni były problemy z używaniem. A teraz można wszystko ściągać. Co jest na minus, to dostęp do aplikacji ściągniętych wcześniej, które zapisały się na naszym koncie Samsunga, jest utrudniony. Nie widnieją wszystkie aplikacje na liście ale po wyszukaniu w sklepie, możemy ją pobrać ponownie, nawet jak jest znowu płatna.
  Proszę o wstrzymanie się z takimi opiniami, jak ktoś nie wie jak wygląda sprawa od środka.
  A i jeszcze jedno. Jak ktoś aktualizuje przez ML z nie wiadomo jak pozmienianym softem, to niech się nie dziwi, że coś nie działa dobrze!

 • ss

  Mam bade i jest to totalna porazka,to najgorszy syf na rynku

 • http://www.gsmManiaK.pl Krzysztof Swoboda

  No, ten motyw z Tizenem jest całkiem ciekaw, też przyglądam się sprawie uważnie. A wpadki zdarzają się chyba większości firm działających w branży GSM, to tak samo przykre co nieuniknione 😉

 • marcinb

  dZIĘKI ZA TĘ NOTKĘ. jA JUŻ bym więcej samsunga z badą nie nabył. System do eliminicacji (ewent. zastąpienia przez tizen)?


reklama