, Huawei Newsy Oppo Vivo

Huawei jednak nie radzi sobie tak dobrze, jak myśleliśmy?

Huawei chyba polubiło wycięcie z iPhone X / Fot. Stuff

Huawei chyba polubiło wycięcie z iPhone X / Fot. Stuff

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • spoko, nie jestem nazir ;)

  Podnieśli ceny, zanim wypracowali zaufanie klientów to lecą w klocki, nic dziwnego. Sam zmieniłem Huaweia na Samsunga i to była moja najlepsza decyzja. Huawei oszukuje klientów choćby z różną pamięcią, czy co gorsza wciskaniem super aparatów Leica, które z Leicą mają tyle wspólnego co Umowa na drukowanie napisu. Gdzie koreańce biją ich tandetne podwójne aparaty.

 • jotek44

  Przez przeoczenie komentarz dot Nokii 9 zamieścił mi się w artykule dot. Huawei ! Dlatego uprzedzam ewentualne kąśliwe uwagi.

 • jotek44

  Wielkość ekranu, procesor i bateria nieco rozczarowują, ale cena wydaje się dość atrakcyjna, więc Nokia 9 może sprzedawać się całkiem nieźle.

 • jotek44

  Jedno jest prawie pewne – na amerykańskim rynku królują niepodzielnie dwaj odwieczni rywale : Apple i Samsung. Tu raczej Xiaomi furory nie zrobi. Znacznie większe szanse ma w Europie, Azji i Afryce. Spadek zamówień na produkty Huawei’a, Oppo i Vivo może być chwilowy, ale może być też symptomem znudzenia Chińczyków dominacją tych marek na rodzimym rynku. Kolejne kwartały dadzą bardziej konkretną odpowiedź

 • 0001

  Bardzo Kibicuję Xiaomi, który robi bardzo dobry sprzęt za rewelacyjną cenę.
  Natomiast dziś w przedszkolu filmując występ córki, gówniany p8 lite… zawiesił się. Mam dosyć tego szmelcu. Nigdy więcej huawei. Dno.
  Ps. Już słyszę, że to średniak. Oczywiście, ale filmowanie to jedna z podstawowych funkcji telefonu. Nie wymagam od niego cudów.

  • Gulgozaur

   Najlepsze że mi 9 lite potrafi zlagować na muzyce i to nie tylko z YT ale też z radia internetowego w chromie lub aplikacji Open FM


reklama