, Apple Newsy Smartfony

iPhone X jest gorszy od iPhona 8 i 8 Plus

fot. Apple

fot. Apple


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • May Czos

  Akurat kalibracja ekranu jest bardzo podobna jak w Samsungach, kolory są bardzo żywe i mocne.

  • Nazwa

   Kolory są właśnie mniej nasycone i w większym stopniu oddają rzeczywiste barwy, także bardziej stonowane kolory spodobają się profesjonalistą ale przeciętny użytkownik będzie za samsungiem, to oczywiście kwestia gustu ale także wybrałbym ekrany koreańskiego producenta mimo że nie znoszę zakrzywionych krawędzi a sami oferuje dodatkowo różne tryby nasycenia barw. Apple twierdzi dodatkowo że poprawiło żywotność swoich wyświetlaczy względem Samsunga, ile w tym prawdy to nie wiem. Jeśli mi nie wierzysz na słowo to przeczytaj sobie testy bądź obejrzyj filmikowe recenzje to zobaczysz że to co piszę jest zgodne z tym co twierdzą inni.

   • May Czos

    Pomiary mówią coś innego. A Samsungi w trybie podstawowym bardzo wiernie odwzorowują kolory.
    A co do większości recenzji to po Samsungu jadą stereotypami mimo że większość z nich jest dawno nieaktualna. Np jeśli chodzi o aparat wszędzie klepią jakie do iPhone robi naturalne zdjęcia a Samsung podbija kolory.Tylko, że potem pokazują zdjęcia gdzie żółty albo czerwony a iPhonie palą w oczy bo Apple w tegorocznych modelach mocno podniosło saturację zdjęć. Podobnie jest z ekranami. Saturacja kolorów oraz wierność odwzorowania barw jest praktycznie identyczna.

 • Xawery

  Spodziewałem się bardziej konkretnych powodów lepszości iP8/8plus od iPX. Cena iksa to jednak kosmos i na tym Apple chyba sporo straci. Pewnie też po to wypuścili jednocześnie ósemkę by ci, którzy stwierdzą kosmiczność ceny iksa coś z jabłkiem jednak kupili.

 • beaviss

  Jak ja lubię takie z dupy stwierdzenia, że coś jest lepsze od drugiego
  Jedni wolą s8, drudzy X a jeszcze inni V30 lub mate 10 i dla każdego jest on najlepszy, nie ma czegoś takiego jak ogólne stwierdzenie bo ilu ludzi tyle teorii i każdy ma rację w swoim przekonaniu i ma do tego prawo tak myśleć nawet jeżeli większość uważa inaczej


reklama