, Newsy Samsung Smartfony

Masowa produkcja Galaxy S9 już wkrótce. Ważnej nowości nie będzie

Fot. Weibo

Fot. Weibo


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • jotek44

  Samsung chyba zrezygnował, bo musiał ! Najwyraźniej nie uzyskał zadowalających efektów, więc nie chce się narażać na kolejną wpadkę. Może do wydania Note 9 upora się z problemem !

 • Jakub Edward Kowalski

  Wydaje mi się że Samsung mógł zastosować dotyk w ekranie, ale specjalnie zostawił to na nota 9. Ostatnio zrobił się trend wśród producentów na flagowce takie jak LG g6, Huawei p10, Xperia XZ, Galaxy s8, iPhone 8 która powinny być sztandarowym modelami a ostatnio są to bardzo mocne modele ale każdy producent ma swoje jedno urządzenie która jest nad flagowcem LG v30, mate 10 pro, Xperia AŻ Premium, note8, iphone X i cena tych telefonów jest większa niż normalnych flagowcow a za tym musi pójść coś więcej zwłaszcza, że nie da się ich wyróżnić lepszym i szybszym procesorem czy gpu a ilośą ramy już nikomu w tych czasach oczu się nie zamydli.Tak stało się w tym roku z podwójnym aparatem w note8 i jego brakiem w s8. Dla tego zapewne skaner w ekranie zobaczymy dopiero w note 9 a potem w s10. Z racji terminów w których wychodzą telefony Samsunga i Apple Samsung wcale nie musi się aż tak spieszyć w odpowiedzi na face id z tym skanerem może spokojnie poczekać do sierpnia.

  • Aviczi

   Nie zastosują skanera w ekranie nawet w note9 ponieważ w nowym notatniku będzie face id. A w s9? S9 nie może się różnić od s8 bo musza zużyć stare ekrany. Ale i tak kupie s9+ bo większa bateria to coś lepszego niż głupi rysik czy skaner lini na czele z face id


reklama