, HTC Newsy

HTC zanotowało we wrześniu 117% wzrost przychodu. To zasługa Google Pixel 2

fot. Google

fot. Google

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Michał Pa-k

  Bezdennie głupi artykuł. HTC zrobiło telefon który okazał sie świetną ofertą.Gogle im za ten telefon zapłaciło . Ale to nie jest zasługa HTC. GOOGLE robi łaske że płaci za świetny produkt i tym samym ratuje HTC. Autor tekstu to istny geniusz.

  nastepny artykuł będzie o tym , że Samsung i Apple to kiepskie firmy a jedynie ratuję ich miliard klientów którzy kupują ich produkty.

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   1. HTC nie zrobiło Pixela, tylko pomogło go zrobić Google. Przede wszystkim produkując go w swoich fabrykach.
   2. Google kupiło na własność dział Pixel, więc teraz HTC nie będzie już ratowane gotówką od Google.
   3. Skoro już dałeś przykład Apple i Samsunga, to jak myślisz – czy obie te firmy byłby zadowolone, gdyby na plusie były raz w roku i to tylko dlatego, że mają kasę za klepanie telefonów dla innych, gdy ich własne działy leżą i kwiczą?

   Cieszę się, że się cieszysz z dobrego miesiąca HTC. Szkoda tylko, że jak nic się nie zmieni, to może być jeden z ostatnich takich miesięcy.

   • https://www.facebook.com/HTCOneUnofficialPage Rafał Żółkiewicz

    Może być „ratowane gotówką” od Google w przypadku kiedy Google będzie musiało w przyszłości ponownie skorzystać z ich linii produkcyjnych.

 • JKDelaney

  Nie zarobili własnymi siłami? To rozumiem że telefony się same wyprodukowały i najlepiej to mieli je oddać za darmo. Oczywiście że to zlecenie im pomogło ale nie jest to żadna łaska Googla. Wygrali kontrakt na produkcję pixeli to i zarobili na tym kasę. Nic w tym nadzwyczajnego. Kiedyś HTC właśnie w ten sposób funkcjonowało i produkowało telefony między innymi dla Sony i innych marek tak jak foxxcon dla Apple. Nie jest to żadna łaska zleceniodawcy tylko najzwyczajniejszy kontrakt.

  • Preza

   Żyjac w swiecie wielkich korporacji powinienes wiedzieć, że nie wygrali kontrakt na produkcje pikseli, tylko mając problemy dali się najbardziej zdołować guglowi z ceną. Samsun, huawei czy inne firmy co sa na plusie nie maja zapotrzebowania na takie „zwycięstwo”.

   • JKDelaney

    Skoro produkują pixele tzn że kontrakt wygrali, tak samo jak LG. I to że google zdusilo u nich cenę też jest jasne bo chyba tak właśnie zdobywa się kontrakty, nie? A to że Samsunga czy Huawei to nie interesuje jest zrozumiale bo jako nieliczni zarabiają na androidzie i nie potrzebują zawracać sobie tym głowy. Tak czy inaczej lepszy taki kontrakt, który zwiększył przychód firmy niż żaden.


reklama