, HTC Newsy Smartfony

Tak może wyglądać HTC U11 Plus bez ramek. Mi się podoba

Fot. HTC

Fot. HTC

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Manio

  Powariowali z wpisywanie o braku ramek. Jakby ten mało wygodny tręd w praktyce miał większe znaczenie. Do tego bezsensowny format 18:9 w którym wiersz ma długość trzech wyrazów i ciągle trzeba przewijać w dół. W filmach oglądanych poziomo można cieszyć się szarymi paskami po obu bokach. Ale to nic. Ważne jest poczucie, że reszta ma stare graty.
  Dwa obiektywy jako konieczność? Ciekawe czemu Samsung z pojedynczym obiektywem robi uznawane przez niektórych za najlepsze zdjęcia? Samo posiadanie dwóch obiektywów jeszcze niczego nie gwarantuje a efektem końcowym ma być przecież dobre zdjęcie a nie dwie dziury z tyłu obudowy.
  Zadziwiające jest to, że w opisach listy życzeń nikt już nie wymaga stereofonicznych głośników, czy tak banalnej sprawy jak fizycznego spustu migawki. Ale po co to komu? Ramkie ma mieć mało i będzie git.

  • ikarus

   Ja bym wolał żeby ekrany były szersze a nie dłuższe, mniej trzeba przewijać 😉
   Ale trendy nie tak łatwo zatrzymać

  • iwanme

   Dwa obiektywy pozwalają Ci we względnie tani i prosty sposób zrealizować efekt bokeh – który wygląda super np. na takim iP7 Plus czy Note 8, a dodatkowo mogą wspierać główny aparat w gorszych warunkach.
   Przy tak cienkich smartfonach jakie są obecnie dokładanie kolejnych modułów foto-wideo wspieranych porządnym procesorem obrazu i softem to powoli konieczność jeśli chce się mieć progres.

   I owszem Samsung z jednego aparatu obecnie wyciąga zdecydowanie najwięcej, ale np. w S8 drugi aparat już by się przydał. W nowych eSkach też będzie praktycznie na bank.

 • tomikitwo

  Jakby wyglądał tak jak na tej grafice to jest najładnieszy na rynku. Niestety to tylko zwyczajnie wyfotoszopowana U11 😛


reklama