, Apple Newsy Telefony

iPhone X mocniejszy od MacBooka Pro

Zrzut ekranu (930)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Strampek

  Nie skomentujesz marnego wyniku S8 ? Dziwne aa wiem szkoda go bronić albo blokada przed samozapłonem aż ekran różowieje z zazdrości hahahah 😉
  PRZEPAŚĆ PRZEPAŚĆ.

 • Luk Knysza

  A jak aparat się zepsuje ? Ja tak mam, i co zablokowany na amen ?

 • Michał M

  Smartfon vs. pc to bezsensone i głupie porównanie, ale już porównanie ipX vs. s8 daje sporo do myślenia.

  Jak tam Nazir zmieniasz telefon? …bo Twój S8+ z dex to już słaby i mało wydajny szmelc….

 • Juliusz Plewa

  Recenzja ala fanboj. Widać od ręki.
  Co mi z wydajności w syntetycznych benchmarkach skoro kosztuje majątek i jest kompletnie nie warty swojej ceny? W jakiej grze to ma się przydać? W jakim programie?
  Jeśli chodzi o gry to już od dawna wiadomo, że im więcej czasu poświęcono oprawie graficznej tym gorsza będzie grywalność (wyjątki: Wiedźmin itd.)
  A programy które użyją tej mocy? Kodowanie strumienia wideo? Renderowanie grafiki w 3D? Nie….cała ta moc jest potrzebna żeby ustawianie alarmu na rano miało płynne animacje.
  Polityka firmy Apple wg jej userów jest konkretna – urządzenia budowane tak, żeby uniemożliwić naprawę. W USA gwarancja na słuchawkę to tylko rok – zostawię to bez komentarza. Wszystkie rozwiązania są tylko apple a standardy zamknięte żeby zmusić ludzi do kupowania jedynie drogich oryginalnych kabelków/przejściówek/słuchawek/ładowarek. I to wszystko za jedyne 1000$? No już biegnę bo to przecież taka rewolucyjna słuchawka.
  Czytałem też podany przez autora powód „przełomowości” nowego iShitu X….
  Face ID i duży ekran z przodu….ŻAL. To ma być rewolucja? To ma być przełom?
  Face ID kolejna metoda odblokowania telefonu…Ja w swoim tel. mam już 7 takich metod, a i tak dalej używam przeciągania. To będzie po prostu ósma.
  Wyświetlacz na cały przód? I co z tego? Teraz jest moda na rosnące wyświetlacze i mniejsza ramki. Każdy producent to robi. Apple poszło po prostu o krok dalej i wydali kupę pieniędzy, żeby usunąć ostatnie 2mm ramki widocznej od przodu.
  To już bardziej „rewolucyjny” być zagięty wyświetlacz z Samsung Galaxy S7? 6?

  Inteligentny czytelnik powinien czuć się znieważony po takim artykule.
  Gdzie się podziało obiektywne przedstawianie faktów i sposób przystępny dla czytelników? Czy musimy zamiast tego czytać „chwytliwe” tytuły w stylu „przełomu” i „rewolucji” tylko po to żeby nakręcić wam więcej kliknięć? Kłamstwa dla kasy?
  Jedyne czego tu jeszcze brakuje to żebyście tego „niusa” rozbili na 3 podstrony pełne reklam.

 • polextra

  Dokładnie. Ja widzę tu jeszcze jeden problem. Na prezentacji było widać, że iP X zacina się/klatkuje nawet na prostej animacji zamykania aplikacji. Także niestety niedopracowane oprogramowanie może zawalić wszystko i magia cyfr ucieka. A przecież kiedyś iOS słynął z płynności…

  • Lol

   iP z konferencji był egzemplarzem przedprodukcyjnym. Dowiedz się co to znaczy.

 • Luk Knysza

  To oznacza ,że będzie można na nim emulować bez problemu windows 8 i windows 10. Microsoft chyba wiedział ,bo wprowadza laptopa z windowsem na procesorze ARM z własnym emulatorem.

 • Adrian

  I to jest moc. Ja swojej 7 raczej nie wymienię w tym roku. 6k to trochę za dużo.

 • beaviss

  Przed chwilą wykonałem test na iPad pro 10.5 i wynik jest znacznie wyższy od tego co wy podajcie uploads.disquscdn.com/image…a20602.jpg

 • Qba

  Właśnie po benchmarku widać, że w tej cenie nie da się kupić piekielnie wydajnego komputera


reklama