, Meizu Newsy

Ambitne plany Meizu na 2018. Czy nowymi smartfonami firma pokona konkurencję?

fot. Gizchina

fot. Gizchina

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • borizm

  W Chinach furorę robi OPPO. Trzeba by przyjrzeć się bliżej temu fenomenowi: jakie modele, po ile i gdzie można kupić.
  Kiedyś OPPO produkowało rewelacyjnie brzmiące odtwarzacze DVD i BD (tj. rewelacyjnie jak na odtwarzacz DVD/BD, ale z pewnością lepsze niż uznane, lecz mainstreamowe marki japońskie) za sprawą bardzo dobrych kości DAC od ESS: ES9006/8/16/18 – oczywiście te duże, nie miniaturowe K2M, jak w telefonach.
  Kości ESS to prawdopodobnie najlepsze DAC typu delta-sigma jakie powstały i być może są nawet lepsze od równie genialnego, ale zapomnianego AD1955.

  Xiaomi miało jeden (czy dwa modele) z ES9018K2M: Xiaomi Note (1) Pro (jak i chyba bez Pro), ale chyba bez tak dopracowanego audio jak Meizu.

  OPPO też miało jakiś model z kośćmi ESS i oczywiście także mają je modele Vivo, które są już niemal kultowe, z uwagi na dopracowanie.

 • borizm

  Brak LTE B20 800MHz, czyli tak zwanego „wiejskiego LTE” to spory problem poza centrami miast w Polsce i Flyme potrafi sprawiać problemy, ale telefony tej marki to na pewno nie „szajs” – są bardzo dopracowane, a modele takie jak MX4 Pro i 5 Pro, 6 Plus mają rewelacyjne brzmienie za sprawą ESS ES9018(K2M i inny mobilny podtyp) i dopracowanego układu audio, w czym specjalizuje się Meizu od lat. Warto też wspomnieć, że z wzornictwa Meizu zgapiało samo Apple.

  • Nazir

   Nie ma czym się jarać bo ceny tych Meizu mało korzystne a nie tylko brak Lte800mhz jest problemem ale optymalizacja nakładki , brak aktualizacji systemu lub kiepskie procesory od MediaTek
   ps.
   W Chinach czy Indie taki szrot można sprzedaż ale nie w UE

 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Meizu już RIP , nawet w PL importer sobie odpuścił ten szajs bez Lte800mhz 😀

 • ra-vau

  Odnośnie bezramkowcow i wymyślonego problemu z aparatem na froncie, radzę popatrzeć na Huawei ShotX… i ulokowanie aparatu. Wszystko się da.

  • krzjna

   Popatrz na Oppo. Tam gdzie iPX czy EP ma wcięcie w ekranie można ulokować rozwiązanie z wymarłej już serii N. Byłoby zajebiście. Taka powinna być przyszłość.


reklama