, Newsy

Te 4 smartfony były najczęściej kupowane w drugim kwartale tego roku

fot. Samsung

fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Betlejem

  Nie rozumiem tych iPhonów.. fakt sam go jeszcze posiadam ale zamierzam się przerzucić na Galaxy S8 za tydzień. Według mnie przestałem brać te telefony pod uwagę gdy się dowiedziałem, że Apple zrezygnowało z mini-jacka. Mimo, że znaczna ilość klientów Apple nie podoba się ten ruch z rezygnacji mini-jacka to i tak to kupują.. Jakby nie mieli innego wyboru.

  • Mariusz

   miałem 4, 5 i 6. Za każdym razem nuda – względna prostota, ale i ułomność.

 • Tenbiurowiec

  „Na drugiej lokacie uplasowały się oczywiście smartfony Samsunga, nie jest to żadnym zaskoczeniem biorąc pod uwagę nasz test modelu Galaxy S8 i S8 Plus”
  Dzięki Waszym testom (!!!) telefony Samsunga wdrapały się na drugie miejsce!

  • Mariusz

   Lepiej ująć się nie da:)

 • Taki tam

  Redmi 4A kupiłem w kwietniu żonie.Jest bardzo zadowolona.Zaliczył nawet upadek ze schodów i nic się nie stało.
  Zestawienie pokazuje…bogactwo i rozsądek.Poczekajmy na stacjonarne sklepy Xiaomi na całym świecie i spotkajmy się z podobnym rankingiem za jakieś 2-3 lata.

 • Luk Knysza

  A w czym to zdziwienie ? Trochę lepszy procesor od popszednich budżetowców, dwa razy więcej ramu !! od wczesniejszych modeli, lepsza bateria (2800 ) , to jest postęp. Cena 300 zł powoduje ,że nie martwisz się o zniszczenie. Na rynku jest marazm i wciskanie podzespołów bez postępu lub wstecznie. Ja kupiłem pierwszy smartfon gdy tanie modele miały dobry ekran pojemnościowy i można było przez ten interfejs realnie korzystać. Wiele lat budżetowce miały, a raczej nie miały wyświetlacza , który był parodią !!!


reklama