, Huawei Newsy Telefony

Huawei chce walczyć z Apple. Nadchodzi Huawei Mate 10

fot. Weibo

fot. Weibo


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Rafał Majchrzak

  Kilka miesięcy temu przesiadłem się z Samsunga, którego byłem wiernym fanem od lat na Huawei mate 9 pro. Muszę przyznać że sprzęt jest dopracowany pod każdym względem. Uważam, że Mate 10 będzie konkurencją dla Samnungów, Sony, LG… IPhonie to inny produkt. No i czasy gdy Iphone świadczył o statusie społecznym już się skończyły. Wszystkie flagowce są drogie.

 • Robert S.

  Bez HD Voice , bez doskonałej jakości dźwięku, z kiepskim softem , tragicznym wsparciem softwerowym, brakiem polityki bezpieczeństwa ( łatki zabezpieczeń ) za to z ceną Apple.
  To nie może się udać .
  Mate 9 świata nie podbił , Apple w w weekend sprzedało więcej ip7 niż Huawei Mate 9 w rok.

  • Mariusz

   myślę,że masz rację . W półce premium Huawei leży,ja mam telefon tej marki za ktory zapłaciłem 1600 zł(chinska wersja) a kolega ma kupiony w PL mate 8 za 2500.. i kompletnie nie wiem dlaczego on tyle kosztuje jak nawet ekran ma gorszy(ja mam Samoleda ) mniej ramu i gorszy procesor..

 • jotek44

  Nawet gdyby był dwa razy lepszy i trzy razy tańszy to nie przekona do siebie fanów iPhonów. Legenda i magia Apple robi swoje. Tu rolę odgrywa snobizm. Ale racjonalnie myślący i nie mający kompleksów mogą ten model przyjąć życzliwie a nawet odebrać część klientów Samsungowi.

  • Scott Allsop

   Czy Twoim zdaniem każdy kto ma iPhone’a jest snobem? 😉

   • jotek44

    Oczywiście nie każdy jest snobem, ale wielu stawia sobie za punkt honoru imponowanie w towarzystwie najnowszym iPhonem ! Nawet celowo trzymają telefon w taki sposób, by kultowe logo nie było zasłonięte.

    • Scott Allsop

     Nie spotkałem się z takimi osobami, ale pewnie są. Kult loga jest obecny wszędzie, nie tylko w przypadku smartfonów. Osobiście używam iPhone’a, bo jest dla mnie bardzo dobrym sprzętem (przesiadłem się z Androida), a że przy okazji logo też ma ładne, co poradzić… 😉

     • jotek44

      Jeżeli wybiera się smartfon Apple ze względów praktycznych, użytkowych, np. z chęci przejścia na iOS lub zapewnienia sobie większej niezawodności sprzętu, to można to nazwać racjonalnym wyborem. Ale kupowanie iPhona tylko z chęci nobilitacji towarzyskiej (by mieć kultowe logo) to już przejaw snobizmu.

     • Technologiczny Łukasz

      W zupełności się z tym zgadzam.
      Nie ma sensu kupowania iPhone’a tylko po to, aby pokazać znajomym jaki to jestem cool i ile mam kasy.

     • iwanme

      No właśnie nie:)
      Przy całej antypatii dla tego typu zachowań – sjp.pl/snobizm.

      Po prostu snobizm oznacza co innego.

    • endru098

     Ps. @jotek44. To Twoje zdjęcie i rocznik?

     • jotek44

      Moje ! Od wczesnej młodości interesowały mnie nowinki techniczne dot. wszelkich gadżetów, zwłaszcza sprzętu RTV a obecnie technologii IT. Ukończyłem zresztą Technikum Łączności, ale w latach 60′ poziom techniki w tej dziedzinie stał w Polsce na poziomie lat 40′ na zachodzie.

     • endru098

      Pełen szacunek.

      Bo jak czytam Twoje wypowiedzi to robią wrażenie i wiele osób które znam mogłaby się uczyć. A poza tym ta wyuczona dokładność, interpunkcja i brak literówek … Super. Nie spotykane w tych czasach

     • jotek44

      Dziękuję za słowa uznania ! Jeśli chodzi o sposób posługiwania się językiem, to jest to zasługą polonistki …o dziwo w technikum ! Potrafiła zaszczepić w swoich wychowankach umiłowanie języka ojczystego i była bardzo wymagająca ! Kładła duży nacisk nie tylko na ortografię i gramatykę, ale przede wszystkim na umiejętność wysławiania się, formułowania myśli, budowania zdań ! I nauka nie poszła w las ! Ja zresztą mimo zainteresowania techniką byłem znacznie bardziej humanistą. Dużo czytałem, korespondowałem.
      29.07.2017 13:49 „Disqus” napisał(a):

  • iwanme

   Snobizm? Sprawdź znaczenie tego słowa;).

   A jeśli masz na myśli eksponowanie statusu majątkowego to IPhone czyli telefon który każdy fizyczny robotnik na zachodzie może sobie kupić za niecałe pół pensji nijak tu nie pasuje…

   • jotek44

    Na zachodzie owszem, choć tam też Apple jest uważany za sprzęt drogi, markowy ! U nas nadal pokutuje kompleks zachodu i niektórzy gotowi są nosić ubrania lewą stroną na wierzch, by imponować metką Prada !

    • iwanme

     Ale drogi i markowy ma się nijak do snobizmu… Jeśli chodzi o cenę to przecież Huawei robi też droższe telefony czy smartwatche od Apple np. seria Porsche Design dostępna w każdym elektronicznym markecie.

     Zresztą nawet w Polsce Apple bez problemu jest w zasięgu przeciętnego zjadacza chleba tyle, że zwykle na raty. Do tego modele sprzed 2 lat z zewnątrz wyglądają właściwie identycznie co obecne (działają też podobnie poza gorszymi aparatami).

 • 0001

  Tylko po co ta rywalizacja, która niczemu nie służy i nie ma sensu… kto ma kupić iPhona to kupi, kto ma kupić Mate to kupi… wszystko w temacie


reklama