, HTC Pierwsze wrażenia Telefony

Lśniąca piękność w naszych rękach – testujemy HTC U11

HTC U11/ fot. gsmManiaK

HTC U11/ fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • JKDelaney

  No a niby który telefon ma coś „przełomowego” w materiałach? takie gadanie dla gadania i żeby ponarzekać i pocisnąc jak to zwykle HTC ostatnio modne. Moim zdaniem tył telefonu jest jak najbardziej wyróżniający, żaden producent nie zrobił tak efektownego szkła. Front jest zwyczajny jak 95 % dzisijeszych telefonów. Galaxy S8 owszem i ładniejszy ale ekran o takich proporcjach jest jak na ten moment mało funkcjonalny i nie każdy kupuje telefon bo jest ładniejszy od drugiego. Są ważniejsze sprawy.

 • JKDelaney

  głośniki? czy faktycznie są teraz najlepsze na rynku, jakość słuchawek, ekran, jakość dźwięku na adapterze jack, jak bateria ile sot średnio, aparat jak się sprawuje (chociaż akurat o tym to się naczytałem)

 • tedav1

  Czy ma on kodek aptx?

 • Piotr

  Jak wypada przedni aparat w porównaniu z zeszłorocznym HTC 10, który miał stabilizację obrazu?? 🙂
  Ponoć HTC U11 tego „bajeru” już nie ma :/
  Czy przednie zdjęcia zrobione w ruchu są ostre i bez zamazań?

  Jak wyglądają zdjęcia robione nocą aparatem przednim jak i głównym w trybie auto jak i manualnym?, takie porównanie bym prosił 😃

  Nagrywanie wideo z efektem 3D, ile jest prawdy z tym kierunkowym mikrofonem, a co jest czystym marketingiem? 🙂

  Przyłożyć się proszę, czekam z niecierpliwością na wyniki Waszych testów 😃

 • Papaj ✓ᵛᵉʳᶦᶠᶦᵉᵈ

  Czy wygodnie korzysta się z telefonu jedną ręką przy takich rozmiarach jeśli ktoś jest praworęczny? Przycisk home jest dotykowy, czy więc sięgnięcie do przycisku back nie jest problematyczne?

  Czy robienie zdjęć przy słabych warunkach oświetleniowych przy pomocy ściskania ma jakikolwiek sens? Na prezentacji widziałem, że prezesowi ręka się trzęsła podczas ściskania jakby miał drgawki.

  Jaka jest jasność ekranu? Ile nitów? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji a chciałbym porównać z S8.

  Czy nagrywanie filmu z dźwiękiem 3D faktycznie działa? Zastanawia mnie czy faktycznie sprawdza się ten mikrofon kierunkowy przy zoomowaniu.

 • pietrucha

  Jak wypada wyświetlacz w porównaniu do flagowców z IPSami?

 • Alex

  A co w nim pięknego? Nie widzę nic. Ot zwykły telefon. Ani wąskich ramek ani jakiegos super ekranu nie ma. Ani nie jest z jakichś super materiałów. Więc co w nim pięknego?

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   A tak z ciekawości, co to są super materiały? 🙂

   Pamiętaj, że wygląd to kwestia gustu, a ja miałem na myśli przede wszystkim zmianę odcienia koloru pod różnym kątem, na żywo fajnie to wygląda.

   • Alex

    Nie wiem. Jakieś przełomowe. Wtedy by rzeczywiście był przepiękny. A tak jest to niczym nie wyróżniający się telefon. Galaxy S8 jest ładniejszy bo przynajmniej czymś się wyróżnia. A ten HTC? Hmmm. Moim zdaniem jest to telefon który niczym się nie wyróżnia. HTC stoi w miejscu. Nie mają pomysłów. Moim zdaniem telefon niczym się nie wyróżnia i nie zasługuje na miano piękny.

 • Brzydal

  Hybrydowy dual sim? Oraz czy jest aktywny czy standby.


reklama