, HTC Newsy Telefony

HTC proponuje „Swag” w zamian za dobry marketing!

fot. CNET

fot. CNET

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • stark2991

  Najlepsze jest to, że sporo hejtu, z którym walczy teraz HTC pochodzi od… byłych fanów HTC, zawiedzionych kierunkiem jaki obrała firma 😀

  • Mateusz Sowa

   Trochę w tym prawdy jest, do dzisiaj patrzę z podziwem na ponadczasowy smartfon jakim był HTC One m7, który ciągle bez problemów jest w użytku. Co za czasy 🙂

 • JKDelaney

  A Pan Mateusz czytał dobrze treść? bo tam jest jasno napisane że proszą o zwalczanie trolli i zwykłego hejtowania przez pokazywanie mocnych stron telefonu typu audio itp. a prawda jest taka że w dzisiejszych czasach dużo tego typu hejtu jest i duża cześć recenzentów przyznaje wysokie oceny tylko i wyłącznie produktom Samsung i Apple pomijając często wady. Istnieją również grupy tego typu innych marek także to nic nowego. Rożnica z Samsungiem jest taka, że został ukarany za opłacanie negatywnych komentarzy (często niezgodnych z prawdą) właśnie na temat HTC. Oczywiście są to wątpliwe taktyki ale nie oni pierwsi zaczeli je stosować.

  • Mateusz Sowa

   Zdecydowanie dobrze 🙂 Co do Samsunga i Apple, recenzenci w większości przypadków piszą prawdę – być może niektóre modele są tak dobre, że wady stanowią nieznaczny ułamek całości, który ginie w oceanie zalet. A o Samsungu i jego kampanii przeciwko HTC oczywiście wspomniałem 🙂 Pozdrawiam!

   • JKDelaney

    Nie zgodzę się bo z Samsungiem i Apple to jest tak, że się wychwala te produkty i mówi tylko i wyłącznie o zaletach a o wadach wspomina bardzo pobieżnie mimo że mają często kluczowe znaczenie przy wyborze produktów. Przykład z przedstawianiem argumentów w kontrowersyjnym kontekście i „wybiórczą obiektywnością”? Ostatnio recenzent na Phonearena napisał jako wadę, że „słuchawki z aktywną redukcją szumów w U11 nie są tak dobre jak mogłyby być”. Rozumiem, że nie są tak dobre jak słuchawki powiedzmy Bose czy innej marki tego typu z redukcją szumów za które pewnie trzeba byłoby zapłacić pare set złotych a tu dostajemy je w pudełku i są to najlepsze słuchawki jakie dostaniesz razem z telefonem. Taka krytyka jest absurdalna i założe się, że gdyby to Apple wypuściło pierwsze słuchawki tego typu razem z Iphonem to zdecydowanie wszyscy piali by z zachwytu. Takich sytuacji jest całkiem sporo.


reklama