Dobre informacje dla właścicieli smartfonów LG V10 i Moto X Force. Producenci rozpoczęli proces aktualizacji tych modeli do Androida 7.0 Nougat. Na razie tylko na wybranych rynkach.
Właściciele smartfonów LG V10 i Moto X Force dość długo muszą czekać na aktualizację do Androida 7.0 Nougat. W pewnym momencie istniały podejrzenia, że modele te nie dostaną nowej wersji systemu, ale zostały one ostatecznie rozwiane.
Na ten moment LG V10 otrzymuje Nougata w Korei Południowej, a Motorola Moto X Force w krajach Ameryki Łacińskiej. Producenci nie zapomnieli o tych smartfonach. Niestety, nie wiadomo dokładnie, kiedy dostaną one Androida 7.0 w Polsce, ale nastąpi to prędzej czy później. Musicie być cierpliwi.
Jeśli chodzi o inne, topowe niegdyś urządzenia tych dwóch firm, to Moto X Style i LG G4 również mają dostać Nougata. W tym pierwszym przypadku mówi się o najbliższych tygodniach, a phablet LG ma otrzymać aktualizację w trzecim kwartale tego roku.
https://www.gsmmaniak.pl/588284/smartfony-android-7-0-nougat-aktualizacja/
Źródło: LG, Motorola
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Xiaomi 18 Ultra miał być pokazem możliwości chińskiego producenta. Nowe informacje sugerują jednak, że firma…
W ostatnim czasie coraz gorzej z dostępnością OnePlusów nie tylko w naszym kraju, ale i…
Niepozorny błąd może kosztować znacznie więcej, niż się wydaje. Erste opublikowało ważny komunikat skierowany do…
Minął maj, czerwiec, a o Galaxy S26 Edge cisza. Zapewne smartfon ten nigdy się nie…
Amazon raz daje, a innym razem zabiera. Tak się składa, że za dwa dni zabierze…
Wszystko wskazuje na to, że nowy iPhone 18 Pro będzie znacznie grubszy od poprzednika. Oczywiście…