, Newsy Samsung

Galaxy S8 może się nie podobać, ale to nie przeszkadza mu w biciu rekordów

fot. Digital Trends

fot. Digital Trends

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • stark2991

  Z tego co czytałem u konkurencji wynika że spośród kilku ostatnich esek, to S8 sprzedaje się najgorzej, bo np. S4 w tym samym okresie czasu kupiło dwa razy więcej osób

 • beaviss

  Akurat design to mocna strona S8 i S8+ , największy minus to dla mnie przeciętna jakość zdjęć w dobrych warunkach oświetleniowych, reszta plusy

 • hx

  A na innych portalach piszą, że sprzedaje się kiepsko. Komu tu wierzyć ?

 • Maciek

  Zakłamane te wyniki, sam kupiłem 8 sztuk S8+ i wszystkie oddałem do sklepu. Dużo osób podobnie, wystarczy poczytać fora.

  • just4fun

   tak bogaci ludzie odwiedzają takie serwisy?

   • Maciek

    Nie trzeba być bogatym, tylko wykazać się sprytem. Pierwszą sztukę dostałem 20.04, kupiłem przez internet, różowa, odstąpiłem od umowy i musiałem czekać ponad tydzień do ruszenia oficjalnej sprzedaży. I potem od 28.04 kupowałem różne sztuki w marketach elektronicznych. W Saturn / MM jest elegancko, bo kupujesz na miejscu, możesz wziąć do domu, potestować, jak coś nie tak zwracasz tego samego lub następnego dnia (w sumie jest chyba 30 dni na zwrot). Ja robię zakupy gotówką, bo wtedy od razu Ci przy kasie oddają gotówkę, idę i kupuję kolejną sztukę, biorę do domu, testuję. Ostatnie dwie sztuki to na miejscu sprawdzałem, bo już mi szkoda czasu było jechać z tym do domu. Czyli możesz kupić 8 sztuk za jedyne 3999 PLN. Dla chcącego nic trudnego, wymaga trochę czasu.

 • 0001

  Jak może S8 się nie podobać? Przecież to śliczny, piękny telefon. Od kilku lat już takie powinny być gdzie prekursorem był wg. mnie LG G 2. I wtedy trzeba było trzymać się tego wzoru i go wydawać dając nowoczesne materiały tj. szkło , metal i byłby hitem , a Samsung pewnie byłby jakąś tam firmą.


reklama