, Newsy Samsung Telefony

Aparat w Galaxy S8 jest dobry, ale przegrywa z konkurencją

Ekran AMOLED / fot. CNET

Ekran AMOLED / fot. CNET

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Robert K.

  Miałem na myśli, że aparat Samsunga daje radę bez problemu w różnych warunkach. Osobiście czekam na Sony Xperia XZ Premium, mam nadzieję, że wreszcie Sony zrobił robotę i chętnie wrócę do marki.

 • Robert K.

  Mam Note 4, a synowi kupiłem SGS7E i nigdy nie narzekałem na jakość zdjęć wykonanych tymi urządzeniami. W tej chwili użytkuje V10, który robi również świetne zdjęcia, więc w G6 jest jedynie lepiej, zatem rzekłbym, że perfekcyjnie. Natomiast czytałem już sporo o zdjęciach robionych przez oba, najnowsze modele Galaxy Samsunga i wiele nie zmieniło się w przeciwieństwie do siódemki. Oczywiście nie potwierdzam tych danych, gdyż wiem z życia, że aparaty Samsunga dają radę z problemów

  • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   Ja porównując wszystkie foty zrobione przez rok właśnie sgs7 edge a teraz tymi nowymi z sgs8+ jednak widzę różnicę na plus dla nowego modelu.
   Czasem soft potrafi robić cuda jak ma do tego świetną matryce 🙂

   • Jacek Blade

    Przestań się już ośmieszać……ŻAŁOSNY TROLL

 • nindustrialny

  www.dxomark.com/Mobil…8-PureView
  77 punktów!!! Król fotograficznych smartfonów.

 • Hyperre9l

  przesadziłem pisząc że każdy sprzedawca grzebie na dxo ale mnie się to osobiście zdarzyło i nie obwiniam gościa za to że nie znał opinii na temat każdego z obiektywów w sklepie a było to w najpopularniejszym sklepie fotograficznym w krakowie. każdy z fotografów jakich znam poleca te stronę i z niej korzysta. być może w przypadku smartfonów nie jest to wyznacznik ale w przypadku matryc i obiektywów aparatów nie smartfonowych jak najbardziej. myśle że jest to bardziej wiarygodny test niż subiektywna opinia testerów którzy zazwyczaj wychwalają samsunga lub apple niezależnie od wszystkiego.

 • May Czos

  Do jakich specjalistów i jakie oni testy wykonali? Nie kompromitujcie się. W DxOMark żaden żywy człowiek nie ogląda zdjęć. To firma zajmująca się sprzedażą oprogramowania do testowania zdjęć, a ich ranking powstaje na podstawie syntetycznej analizy wykonanej przez algorytm. Im bliżej algorytmy aparatu są dopasowane do algorytmów programu (czytaj – kto kupił licencję na DxOMark) tym wyższa ocena. Stąd wysokie oceny aparatów w Xperiach, mimo że jakość zdjęć jest daleko za konkurencją.

 • MoDo

  Tylko Lumia 950 XL 🙂

 • Paweł Więch

  Który smartfon ma więcej niż 88pkt?

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   Pixel i U11.

 • DajDolara

  Moim zdaniem najlepszym sposobem na ocenę jakości zdjęć są tzw. blind testy, w których oceniana jest jakość zdjęcia bez sugerowania się marką.

 • Krzysztof Wróbel

  Jest już HTC U11 na DxO – 90 punktów

 • Wilk Przewodnik

  Liczy się nie tylko wynik syntetycznego testu, ale ogólne wrażenie z używania danego aparatu, a ten w Samsungu zawsze był doskonały w działaniu, a zdjęcia robił wspaniałe.

 • Qba

  Pixel ma 89 pkt czyli o 1 więcej www.dxomark.com/Mobil…At-the-top

 • Robert K.

  Te ich testy w żaden sposób do mnie nie przemawiają. Zupełny brak wiarygodności.

  • Hyperre9l

   jakoś cały świat profesjonalnych fotografów im wierzy bo te testy robią właśnie profesjonaliści z dziedziny fotografii a nie zwolennicy danej marki. brak wiarygodności? hahaha. gdybyś raczył wejść kiedyś i przyjżeć się takiemu testowi bliżej to przestałbyś pleść bzdury o braku wiarygodności. przejdź się do byle jakiego sklepu ze sprzętem do fotografii, zapytaj sprzedawce o jakiś obiektyw a on pierwsze co zrobi to wejdzie na strone dxo mark. ja rozumiem że chyba ból d upy się wkradł że samsung nie najlepszy.

   • Robert K.

    Przede wszystkim mam głęboko gdzieś Samsunga, to jedno, drugie trochę kultury z twojej strony z wypowiedziami. Rozumiem, że dla ciebie są to profesjonaliści, a ja wiem doskonale, że wyznacznikiem ich wiarygodności jest ilość zer przelanych na konto. W praniu się okaże, że LG G6, czy Sony Xperia XZ Premium deklasują jakością zdjęć tego króla rankingu. I tu zgadzam się z DajDolara w tej kwestii. A tobie dziękuję za te „cenne” uwagi.

    • Hyperre9l

     aha, jasne, lg ze swoją matrycą sprzed 3 lat to poszaleje ostro.

     • Robert K.

      Obejrzyj zdjęcia wykonane G6 w każdych warunkach, LG zrobiło robotę. Poza tym widzę po komentarzach, że nie tylko ja mam zdanie na temat DxOMark i jak się okazuje bardzo trafne.

    • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

     Już wiadomo że sgs8+ bije na łeb G6 i wszystko inne

   • tyle

    Generalnie sądziłem, że sprzedawcy oferują to co mają w sklepie (ewentualnie, to co mogą zamówić). Kupiłem już kila obiektywów – żaden ze sprzedawców nie grzebał przy mnie w internecie pod kątem jakości, tylko dostępności – ośmieszyłby się pokazując brak profesjonalizmu. „Smartfonowe pstrykadła” i sprzęt fotograficzny to są dwie zupełnie inne bajki. Dziękuję z uwagę.

   • May Czos

    Co ty za głupoty wypisujesz? W DxOMark zdjęć nie oglądają żadni specjaliści od fotografii. Oni zajmują się promocją i sprzedażą oprogramowania do analizy zdjęć i to właśnie wyniki takich testów masz powyżej. Układ jest taki:
    1. Kup licencję na program DxOMark,
    2. Dostosuj algorytmy aparatu do algorytmów programu,
    3. Ciesz się z wysokiej oceny i prawie darmowej reklamy.
    A jakość zdjęć? A kogo to obchodzi, tego nie sprawdza żaden człowiek. Stąd masz bardzo wysokie noty aparatów w Xperiach, które robią bardzo przeciętne zdjęcia.

   • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    SGS7 Edge bił na łeb wszystko przez ostatni rok tylko Pixel mu dorównywał a teraz w sgs8+ jest lepiej więc co pitolą trolle można sobie wsadzić głęboko 😀


reklama