, Huawei Phablety Promocje

RTV Euro AGD: startuje przedsprzedaż Huawei P10 Plus (z fajnymi bonusami)

a

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Messi191

  Edi, a co powiesz na przycinki i samoczynne wylączanie sie i restart s8? Jakos nie czytalem Twojego bolu pupy. Badz co badz to trzecia firma na swiecie, moze i cena za p10 plus przesadzona ale w zwyklej wersji jest ok. I wolniejsza pamiec ale za to jest jej wiecej. Rozumiem, ze na smarfonie projektujesz domy, komponujesz muzyke i obrabiasz fotki i video…no no straszne….wolniejsza pamiec! Masakra toz to zlom!

 • Edi

  Czy przy tej cenie wiadomo jaki jest rodzaj pamięci w urządzeniu? Bo życzenie sobie ponad 3 tysiące za niewiadomą uważam za karalne. Za 2-3 lata to skończy się Huyawie po takich wpadkach. No i to emui żywcem ściągnięte z iOS.

  • Jajcarz

   Akurat EMUI w najnowszej wersji już odbiega wyglądem od IOS, upodabnia się do wyglądu bardziej androidowego.

 • Miastowy

  Skoro tyle plebejstwa tutaj pisze że Huawei bierze ceny z kosmosu itd…i potem zobaczysz kogoś na ulicy z takim P10 Plus w cenie Samsunga to wiesz że cena nie dla Ciebie i że marka pretendująca do dwójki wspaniałych więc efekt jest?? I że sprzęt nie dla takiej gawiedzi ja niektorzy… Czy się mylę….2-3 lata i skończy się szczekanie psów

  • Edi

   No zobaczymy za 2-3 lata ilu będzie chętnych na telefony Huawei bez aktualizacji.

 • https://plus.google.com/104587913024366372318 100000

  Cena z kosmosu. Chyba coś im się miesza w myślach?

 • 123

  A Samsungowi i Apple ? Skoro te firmy dają kosmiczne ceny za flagowce czemu ci mają być inni ?

  • Ron

   Z bardzo prostej przyczyny: bo nie są Samsungiem ani Apple.

  • Jajcarz

   Dlatego że jeszcze nie mają tak wyrobionej marki, renomy, jak wymienione przez Ciebie firmy. A sposobem na zmianę tego stanu rzeczy jest utrzymywanie produkcji konkurencyjnych sprzętów wraz z konkurencyjną ceną. Taka moja subiektywna opinia.

  • jj

   Osobiście nie jestem fanem Samsunga, ani tym bardziej Apple’a, ale nie dajmy się zwariować…Producenci systematycznie podnoszą ceny za telefony dając właściwie niewiele w zamian (np. S6/S7/S8). Skoro pomstujemy na Samsunga, to wymagajmy również od innych. Czym P10 różni się od P9? Ma niewiadomej jakości pamięć wewnętrzną, niewiadomej szybkości RAM (DDR3/4) i brak powłoki oleofobowej na ekranie. P10 Plus ma za to jaśniejszą przesłonę aparatu, aczkolwiek nieco mu brakuje do aparatu Samsunga w warunkach nocnych. I nagle okazuje się, że Huawei ceni swoje P10 Plus na równi z Samsungiem S8… Przepraszam bardzo, ale nie widzę powodu, by przepłacać za firmę, która bądź co bądź cały czas buduje swoją pozycję na rynku i powinna albo oferować lepszą jakość w tej samej cenie albo tą samą jakość w cenie nieco niższej. Jakoś dziwnym trafem potrafią świetnie wycenić Honora 8 Pro, który P10 Plus ustępuje w zasadzie wyłącznie pod kątem aparatu (i to niewiele). Trochę czuję się tak, jakby chcieli sobie na mnie, potencjalnym kliencie, odbić wydatki na tę całą machinę reklamowo-marketingową.

  • Edi

   Choćby dlatego ze Huawei nie aktualizuje flagowcow takich jak P8 i Mate S

 • jj

  Życzę Huawei powodzenia z tą ceną…


reklama