, Longform

Moda na moduły i drogie akcesoria do smartfonów to coś, czego (niestety) nie da się zatrzymać

apps_dex_feature07_pc

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
  • oklej

    Nad Wisłą grupa na tyle zamożnych konsumentów (poza Nazirem) jest na tyle wąska, że zostaną ciekawostką i rynkiem marginalnym i lekceważonym. LG na modułach kokosów nie zbiło a jednak inni próbują z uporem maniaka. Ciężko wyrokować – ludzkość coraz bardziej zlasowana 🙂

  • Wiko

    Sam mam Xiaomi Redmi 3s wersje 3 GB za niecałe 800 zŁ i do tego powerbank Huawei AP007 o pojemności 13000 mAh i jestem zadowolony gdyż aktualnie żaden flagowiec nie soełnia moich oczekiwań.

  • Gajeno

    Niestety szybko to nie nastąpi, gdyż dziś konsumenci nie kierują się zdrowym rozsądkiem czy myśleniem persprktywicznym, tylko ch chęcią posiadania jak najmodniejszych produktów. I tutaj idealnym przykladem jest porównanie Srajfona 7 czy Szsjsunga Galaxy 7 z mniej popularnymi ale w niczym nie ustępującymi telefonami OnePlus 3T czy Xiaomi Mi5s, które są dużo tańsze. Dlatego producenci widząc trend nabywania wszystkiego co modne tylko podsycają rynek wyceniając swoje produkty do astronomicznych kwot. „Ja mam Kuz…. powerbanka Appla a ty Cebulo masz jakieś śmieszne chińskie Xioami”. Tak to dziś niestety wygląda.


reklama