, Newsy Smartfony Xiaomi

Te zdjęcia pokazują, że Xiaomi nie chce zmieniać wyglądu flagowców

fot. AndroidPIt

fot. AndroidPIt

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Gozer Gozerian

  W przypadku Mi Mixa zobaczyliśmy duży klockowaty telefon, który idealnie oddaje ducha chińskich projektantów. Ani to ładne, ani praktyczne. Być może jakiś tam trend zapoczątkowali ale życie zweryfikuje na ile takie rozwiązanie się przyjmie na rynku. Tak naprawdę innowacyjne rozwiązanie pokazał Samsung w przypadku serii Egde. Inna sprawa że nie jest to szczególnie wygodne rozwiązanie w codziennej eksploatacji ale to już kwestia indywidualnego podejścia. I chińczyki próbują też to kopiować.

 • Wu

  Ceny nie kopiują .

 • Gozer Gozerian

  A co oni mają do wymyślania. Jak Samsung czy Apple wprowadzi zmiany, to oni to skopiują. Ot cała filozofia chińskiego dizajnu.

  • cukru

   Mi Mixa może też skopiowali od Samsunga lub Apple? Nie mówiąc o zaokrąglonych krawędziach w Mi Note, też przed Samsungiem. Jeśli plotki o usunięciu jacka okażą się prawdziwe, to wtedy mogę się zgodzić z głupim podążaniem za idiotyczną modą.

  • Ol

   Jak na razie to oni wyznaczyli kierunek dla tych korpo. Może Mi Mix nie był pierwszym „bezramkowym”, ale z pewnością najciekawszym. Po tym pojawiły się plotki, że reszta też chce coś takiego wprowadzić.


reklama