Brak zdjęć tylnego panelu Galaxy S8+ dawał części fanów nadzieję, że ten zostanie wyposażony w podwójny aparat fotograficzny. Tak jednak nie będzie, co potwierdza nowa fotografia.
Do sieci trafiło wiele zdjęć Galaxy S8 i Galaxy S8+, więc w kwestii ich wyglądu wszystko powinno być już jasne. Część z obserwatorów zauważyła jednak, że na żadnej fotce nie widać tylnego panelu większego z tych modeli, co miało świadczyć o kontrolowanym wycieku zdjęć flagowców Samsunga, by utrzymać w tajemnicy niespodziankę w postaci podwójnego aparatu fotograficznego w Galaxy S8+. Sam nie wierzyłem w tę teorię i przeczy jej nowe zdjęcie.
Jak widzicie na fotografii powyżej, oba tegoroczne flagowce Samsunga zostaną wyposażone w pojedynczy aparat fotograficzny. Po jego lewej stronie znajdzie się dioda doświetlająca i pulsometr, a po prawej ulokowany zostanie czytnik linii papilarnych.
Oficjalna premiera Galaxy S8 i Galaxy S8+ zaplanowana jest na 29 marca. W osobnym wpisie na łamach gsmManiaKa możecie sprawdzić, co wiemy już o tych urządzeniach.
Źródło: The Android Soul
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Wygląda na to, że YouTube niedługo zarzuci Was nowymi, niepomijalnymi reklamami. Google testuje właśnie funkcję,…
OPPO szykuje się do globalnej premiery aż kilku urządzeń. Poza słuchawkami Enco Buds 3, smartwatchem…
Nothing Phone 3a Pro to moim skromnym zdaniem jeden z najlepszych telefonów do 2000 złotych.…
Sker Ritual – to bez wątpienia FPS, który można określić mianem niedocenionego. Teraz każdy z…
Wydany swego czasu komunikat przez Santander może zaskoczyć wielu klientów. Popularny bank poinformował użytkowników o…
Być może nie najlepszy na rynku i być może nie najwydajniejszy. Ale na pewno bardzo…