, Newsy Telefony Xiaomi

Xiaomi Mi 6 pojawi się później. Wszystkiemu winien Samsung

Xiaomi Mi 5 / fot. Xiaomi

Xiaomi Mi 5 / fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • did4skalia

  Witam.
  Był konkurs na stronie gizchina.com.pl, gdzie do wygrania był Xiaomi Redmi 4. Zająłem w nim pierwsze miejsce, dogadałem się ze sklepem technos-online.pl który go współorganizował, dopłaciłem 225 złotych i prawdopodobnie jutro przybędzie do mnie Xiaomi Redmi 4 Prime. Będzie to dla mnie ogromne szczęście, bo przesiądę się z LG E460.

  Jednak będzie to fon czysto chiński, z chińską wersją MIUI, czyli najprawdopodobniej bez usług google i z oprogramowaniem tylko na rynek chiński. Czeka mnie zatem odblokowanie bootloadera i wgranie innego softu.
  I tu się pojawiają pytania:
  1) Jak odblokować bootloader?
  2) Co wgrać?

  ad.1 – Jakie programy mi są potrzebne?
  ad.2 – Znane mi są trzy opcje – MIUI w wersji global, MIUI polska i xiaomi.eu.

 • Wiko

  Też myśle że przydałaby się kara dla Samsung’a i Qualcomm’a.
  Może następnym razem nie wycięli by takiego numeru innym producentom.

  • Edi

   Niby za co kara?

   Bo to że Samsung najpierw produkuje procesory dla siebie a potem dla innych odbiorców jest całkiem legalne.

 • jacek 1999

  Nie może tak być ,że firma Samsung blokuje pozostałym światowym producentom smartfonów dostęp do procesora Snapdragon 835 . Dla nikogo nie jest tajemnicą ,że Samsung ma układ z firmą Qualcomm i zapewnił sobie pierwszeństwo w dostawie tych procesorów jednocześnie dyskryminują pozostałe firmy. Jest to wyjątkowo niezdrowa konkurencja . Mam nadzieję ,że tymi praktykami zajmie się Światowa Organizacja Handlu i dla przykładu dotkliwie ukarze firmę Samdung i Qualcomm . Najdziwniejsze jest to ,że Samsun wcale na początku nie potrzebuje tyle procesorów Snapdragon 835 , gdyż telefony z nimi są przeznaczone tylko na rynek amerykański a na pozostałe rynki z własnym autorskim procesorem, W całej tej rozgrywce chodzi tylko o to aby Samsung mógł wprowadzić na rynek swój Galaxy S8 na kilka miesięcy przed konkurencją .

  • Edi

   Może bo to Samsung jest producentem Snadragona 835.

 • Brudny Harry

  DUŻY może WINCYJ 😉


reklama