, Huawei Newsy Telefony

Huawei P10 Plus to realny konkurent dla tegorocznych flagowców

Huawei P10 Plus / Fot. Weibo

Huawei P10 Plus / Fot. Weibo

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Miastowy

  huawei-a P8 kupilem 4-5 miechow po premierze za 1540 zl i to rozumiem…jak teraz wyjada z cena 2500-2700 zl na poczatku to wole dolozyc po tych paru miechach 300-400 zl do LG bo to tak sie bedzie ksztaltowalo troche przeginaja z cena

  • Edi

   Jak oceniasz porzucenie P8 po roku?

 • Sewoj

  Pytanie czym ten Huawei P10 plus bedzie sie roznic od Huaweia mate 9pro. Bo wygląda na to że bedą niemal identyczne. Roznice bedzie jedynie sie sprowadzac do czytnika lini papilarnych w jednym z przodu w drugim z tylu no i troche inne wykonanie pleckow. Nie rozumiem troche Huaweia po co daja dwa praktycznie identyczne modele.

 • And

  Nie dalej jak wczoraj pisałem że nie rozumiem logiki autora a dziś moim oczom ukazał się artykuł który również nie rozumiem odnosząc go do wczorajszego.
  Czy ma ktoś alkomat? 😉

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Co jest tutaj niezrozumiałe? Design tego pierwszego (Huawei P10) nie jest w żaden sposób dla mnie interesujący, a przecież nie tylko podzespoły się liczą, prawda? W przypadku 10 Plus widać natomiast możliwości Huawei, a sam smartfon wygląd na flagowy produkt. Ot cała filozofia.

   • FireFrost

    Niezrozumiałe jest to, że design jest niemalże identyczny, więc dalej nie wiadomo o co Ci chodzi. Uważasz, że żaden telefon bez wygiętego ekranu nie ma prawa się sprzedać, czy o co tu chodzi?

    • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

     Poważnie uważasz, że design jest niemalże identyczny w przypadku P10 i P10 Plus? Dość interesujące, bo ja widzę znaczące różnice.

    • vonski

     Szkoda strzępić ryja, cytując klasyka. Redaktor napalił się na obłe krawędzie jak szczerbaty na suchary i nie przegadasz. Kij z tym, że zwykły P10 ma to samo pod maską.
     Ale nie jest modnie wygięty więc w pisdu.

 • FireFrost

  Dali większy ekran tylko po to, żeby cześć jego powierzchni odeszła na rzecz klawiszy systemowych, przesunąć na tył czytnik linii papilarnych i pozostawić dolną ramkę tej samej wielkości? Na moje to jednak sensowniej wygląda normalna P10, a zagięty ekran to żaden plus, a zwykła wada. Tym bardziej teraz, kiedy to rozwiązanie nie jest już żadną nowością, nie wywołuje efektu wow, a wszystkie wady z niego wynikające dalej są aktualne.

 • alek

  jesli cena bedzie taka jak samsunga S8 to kirin-owi nie wroze powodzenia!

 • vonski

  Aha: czyli P10 nie będzie rywalem flagowców, a P10 tak. Bo ma równie kretyńsko pogięte rogi co Samsung i jest wielką patelnią?
  Te same podzespoły, wydajność, pewnie aparat, ale jeden jest a drugi nie. #gsmmaniaklogic.


reklama