REKLAMA TP
piątek, 20 stycznia 2017, maniak

Małe wielkie zmiany w gsmManiaK.pl – przejmujemy appManiaK-a

gsmmaniak-laczy-appmaniak

0 odpowiedzi na “gsmmaniak-laczy-appmaniak”

 1. P4 pisze:

  Lubie Was czytac, art sa szybko aktualizowane i w przeciwienstwie do komorkomania.pl nie macie ukladu strony w tych durnych kafelkach ktore wprowadzaja tylko chaos. Powodzenia! 🙂

 2. [*]appManiak pisze:

  [*] Uwielbiałem appManiak … a teraz muszę od takiej smutnej wiadomości zacząć weekend.

  Proszę o pomoc: Jak się bezpośrednio z http://www….Maniaka.pl dostać do kategorii gry-aplikacje? Bo na pierwszy rzut oka nie widzę jej.

  P.S. Jak dla mnie to tak nie do końca to ta zmiana idzie z Waszym mottem „lepiej mniej a lepiej”. Mnie domen ale za to więcej w jednym miejscu 😉

 3. Rego pisze:

  Dobry krok. Temat był zbyt rozdrobniony. Moglibyście poprawiać jeszcze nad szablonem stronę. Trochę już się ze starała.

 4. Platfus pisze:

  Lubię stabilność. Może dlatego, że jestem stary (30 lat). Może taką mam osobowość. I nie cieszą mnie zmiany. A tu z poważnego portalu zrobi się portal rozrywkowy raczej. No sory bardzo.

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Nie będzie tak źle. 🙂 Aplikacje to nieodłączna część życia gsmManiaKa, co nie znaczy, że będziemy teraz pisać tylko o tym.

 5. Nazir pisze:

  Jest OK 🙂

 6. Rafał pisze:

  Moim zdaniem za dużo jest tych blogów, sam często się gubię. Przykładowo – dlaczego testy zegarków sportowych są na gsmmaniaku a nie activemaniaku? Trochę to bez sensu.

 7. Artek pisze:

  Moim zdaniem ta zmiana to strzał w kolano. Teraz bédzie „kolorowo i dziecinnie” Gierki na smartfony, apki… No cóż z fajnego prostego GSMManiaka który pisał fajnie o nowych fonach, aktualizacjach staniecie się portalem giermaniaków. Szkoda… smutne ale prawdziwe.

  • Szymon Marcjanek pisze:

   Ależ gsmManiaK nadal będzie fajny – pod tym względem rewolucji nie planujemy. 🙂 To gsmManiaK wchłania appManiaKa, nie na odwrót. Wiemy, gdzie tkwią korzenie gsmManiaKa i nie planujemy ich podkopywać.

 8. Pan Ciasteczko. pisze:

  Ciekawe czy doczekam się gamemaniaka 🙂

 9. nicki pisze:

  Dodajcie opcje subskrypcji techmaniak.pl w feedly

 10. Diaboł pisze:

  zmiany są takie, że wpisów przez kilka miesięcy brak, rzetelny zapał w odzwierciedleniu zapowiedzi XD

  • Szymon pisze:

   Chyba jednak nie brak, zerknij sam 😉
   https://www….aplikacje/
   appManiaK stał się częścią gsmManiaKa – przestał być osobnym tytułem, więc nie znajdziesz tam nowości. Wszystkie wpisy o apkach trafiają teraz na gsmManiaKa, zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy. 🙂


reklama