REKLAMA TP
środa, 27 listopada 2013, Dawid Muniak

Wybieramy 4 dobre edytory tekstu na Androida

Write for Android
Write for Android /fot. Google Play

0 odpowiedzi na “Write for Android”

 1. Jan pisze:

  Wszysko pięknie ale brakuje jednej zwłaszcza informacji, zapewnienia. Czy możemy przyjąć że wszystkie zaprezentowane edytory tekstu umożliwiają pisanie po polsku? Polskie litery uzyskujemy oczywiście po naciśnięciu Alt+Gr, prawda?

 2. Lolek pisze:

  A gdzie Quickoffice, niewiele gorszy od OfficeSuite 7, o niebo lepszy od Android Office: Word Docs Pro. Całkowicie za darmo.

 3. Nazir pisze:

  Polecam Polaris lub Kingsoft Office na Android

 4. jiamei pisze:

  Niestety żaden z nich nie obsługuje formatow OpenOffice. Czy może coś się zmieniło w tym temacie?

  • Artur pisze:

   Kingsoft obsługuje. Nowa wersja jest też znacznie bardziej zgodna z M$ i świetnie współpracuje z wersja desktopową. Testowałem wszystkie wymienione i kilka innych i KO jest aktualnie najlepszy , choć stawka jest bardzo wyrównana .

 5. kris pisze:

  Write for android nie posiada opcji zapisania tekstu, który kasuje się po wyjsciu z programu.

 6. nowy pisze:

  Czy któryś ma funkcje rejestruj zmiany? Bo jak nie to są to śmieci

 7. Jarema pisze:

  Textmaker na androida posiada funkcję rejestracji zmian. Obsługuje również dokumenty z rozszerzeniem *.odt. Słabe to porównanie.

 8. XTC pisze:

  Do OO jest AndrOpenOffice.
  Dla mnie jednak w tego typu aplikacjach brak fizycznej klawiatury ze strzałkami kursorów jest barierą nie do przeskoczenia.
  Klawira ekranowa zasłaniająca pół ekranu to nie to.

 9. SyoMas pisze:

  Gdy muszę edytować dokumenty office’owe to używam Kingsoft Office, dlatego dołączam się do głosów na niego. Próbowałem różnych innych ale wracałem zawsze do KO.

  Evernote to bardzo interesujący ekosystem. Niestety zraziłem się do niego gdy straciłem notatki z zajęć i artukuł, tylko przez to, że niechcący musnąłem palcem nie ten przycisk, który trzeba, przy pytaniu o zapisanie dokumentu. Pojęcia nie mam dlaczego oni się tak uczepili tego pytania. Dlatego cenię sobie sporządzanie notatek w tych edytorach, które na bieżąco zapisują efekt mojej pracy bez pytania.

 10. gosc pisze:

  Szukam darmowego edytora tekstu ktory moglby mi sluzyc do otwierania edytowania i tworzenia plikow doc.
  Na androida oczywiscie.

 11. pupasramoLO pisze:

  Dla tych, którzy jeszcze „MUSZOM” współpracować z GOOGLE (Android) – GWARANCJA. NIE POLECAM ŻADNEJ WERSJI Polarisa. NIe wejdzie się w dokument, jak się nie ZALOGUJESZ przez konto GOOGLE albo FACEBOOKA. Na c…… taka aplikacja, JAKBY NIE BYŁO DO EDYTOWANIA/OtWIERANIA DOKUMENTÓW, JAK MI SZULER ZAGLĄDA W KARTY……. i OCZYWIŚCIE Z UPOREM AMONIAKA WSZĘDZIE TAKIE WPISY USUWAJĄ.


reklama