Samsung Galaxy S8 (Edge) ma być smartfonem o blisko 90% stosunku powierzchni wyświetlacza do całego przedniego panelu, co możemy sobie wyobrazić dzięki renderom wysokiej jakości i nowemu zdjęciu, które trafiły do sieci. Poznaliśmy również datę premiery tegorocznych flagowców Samsunga.
Na portalu Weibo pojawiło się zdjęcie prezentujące model Samsung Galaxy S8, tym razem w wersji Edge:
A skoro już jesteśmy przy temacie Galaxy S8 i Galaxy S8 Edge, to według nowego raportu termin ich premiery został wyznaczony na 18 kwietnia.
Już od dłuższego czasu słyszymy, że Samsung pracuje nad prawie bezramkowym Galaxy S8. Plotki te z dnia na dzień stają się coraz bardziej prawdopodobne, a ostatnio mogliśmy nawet usłyszeć, że stosunek powierzchni wyświetlacza do całego przedniego panelu ma sięgnąć aż 90%. Wtedy Samsung Galaxy S8 mógłby wyglądać mniej więcej tak:
Za powyższe rendery odpowiada VenyaGeskin1, który na Twitterze sugeruje, że to prawdziwe rendery Samsunga Galaxy S8. Sam szczerze mówiąc trochę w to wątpię, gdyż widać kilka nieścisłości w stosunku do ogromnej liczby powtarzających się w ostatnim czasie przecieków.
Po pierwsze, na dolnej krawędzi widać złącze jack 3.5 mm, którego według wielu źródeł w Galaxy S8 ma nie być. Po drugie, zniknął klawisz domowy pod ekranem, ale na tylnym panelu nie widzimy czujnika biometrycznego, który ma trafić właśnie tam. Po trzecie, część przecieków twierdzi, że wszystkie warianty Galaxy S8 będą mogły się pochwalić ekranami zagiętymi na krawędziach. Zastanawiający jest również brak podwójnego aparatu fotograficznego, ale co do jego obecności w Galaxy S8 nie ma zgody. Część plotek sugeruje, że zostanie on zarezerwowany dla Galaxy S8 Plus.
Mimo wszystko uważam, że jeśli Samsung Galaxy S8 nie będzie wyglądał dokładnie tak, jak na powyższych renderach, to będzie wyglądał bardzo podobnie. Czy taki flagowiec Koreańczyków trafiłby w Wasze gusta?
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…