, Newsy Samsung Technologie

Nikt nie inwestuje w rozwój tak, jak… Samsung

fot. SamMobile

fot. SamMobile

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • it’s a chinese shit

  Miałem szrot Samsunga dokładnie Nota 4 parę miesięcy z których większość czasu spędził w serwisie. Padł wyświetlacz aparat fotograficzny potem ekran odkleił się od obudowy. Ogólnie oddawałem go 5 razy do serwisu aż w końcu stwierdzili że nie da się już go naprawić. Telefon kupiony w sklepie nie dla idiotów żeby nie było że kupiłem podróbkę. Oto Samsung i jego miliardy dolarów na rozwój. Nigdy więcej żadnego sprzętu tej firmy nie kupię.

  • unikalny002

   To świadczy albo o twoim pechu, ale bardziej obstawiałbym, że o twojej umiejętności korzystania z telefonu, ja mam note 4, właśnie piszę z niego, i dopiero po ok 10 miesiącach korzystania, w systemie zaczęły pojawiać się błędy, ale kontakt z nimi jest świetny, podali mi listę punktów serwisowych, i zamierzam się do jednego z nich wybrać. A jeżeli tobie ekran się odkleił od obudowy, to albo jesteś bardzo zdolny, albo jesteś zwykłym trollem

 • Kerto

  @Nevada81: zabrzmiałeś jak frustrat. Firma, która wydaje miliardy dolców daje możliwość innym je zarobić. Z tych pieniędzy są potem podatki, inwestycje i dalszy rozwój. Mam dyski twarde Samsunga, telefony, pralkę, wieżę i wszystko działa świetnie od wielu lat bez napraw. A ceny bardzo do rzeczy.

 • Beaviss

  „I nie dostąpilem” miało być lecz mój iPad wie lepiej

 • Newada81

  Genialna strategia produkowania szmelcu dla naiwnych ludzi którzy nie mają pojęcia że kupują totalny szrot zrobiony przez ta nędzna firmę.

  • Platfus

   To co człowiek pisze świadczy miedzy innymi o tym jaka jest jego inteligencja, osobowość i zorientowanie w otaczającym go świecie. Twój tekst pozwala się zorientować, że albo jesteś malkontentem totalnym albo kompletnym idiotą. Ja obstawiam tę drugą opcję.

   • kowal666xxx

    Skoro ktoś nie ma zaufania do danej marki i głośno o tym mówi (mamy wszak wolność słowa nazywasz go kompletnym idiotą?Uwielbienie Samsunga daje ci takie prawo fanboju?

  • Beaviss

   Mógłbym prosić cię o informacje, jaka firma jest najbardziej godna twego zaufania? Czysta ciekawość, być może dam sie przekonać, choć jestem jeszcze ociemniały i dostąpilem oświecenia

 • jotek44

  Samsung ma szczęście do strategów-wizjonerów. Od początku firma obrała optymalny kierunek rozwoju. Ambicją memegerów było zdobycie pozycji światowego lidera w branży IT. Inwestowanie w technologiczną przyszłość daje wymierne efekty. Korporacja osiągnęła znaczący stopień samowystarczalności, co zapewnia jej wysoki poziom bezpieczeństwa. Wiele wcześniejszych potęg jak Sony, Panasonic, Sharp, Motorola czy Nokia nie umiały wykorzystać swego potencjału i obecnie wloką się na szarym końcu stawki. A Samsung od początku konsekwentnie idzie drogą zrównoważonego rozwoju na wielu obszarach. To genialna strategia.

 • Platfus

  Nie wiedząc o nakładach finansowych Samsunga na badania i rozwój technologiczny już dawno cieszyłem się z efektów tych nakładów. Zarówno z note 4 jak i z s7edge.

 • nun

  Tak zwróci się…
  Do głowy by mi nie przyszło że samsung wejdzie w produkcję granatów… no i skoro to urządzenia mobilne to i da się je detonować u określonych userów… genialne!!!


reklama