, Newsy Orange Play

Orange: Play „testuje” ograniczenia, a my ułatwienia

net

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jimmyq

  Play ma rozbudowana infrastrukturę w miastach i tam LTE działa bez zarzutu. Dla podróżujących roaming krajowy w play był ratunkiem, teraz klienci zaczną szukać alternatyw. Rozumiem fioletowych ze szukaja oszczedności, ale może niech zaczną od działu marketingowego i zaczną robić reklamy bez bardzo drogich gwiazdeczek… Nie mnie to oceniać, ale takie olewanie klienta nigdy żadnej firmie nie wyszło w dłuższej perspektywie na dobre.

 • Wiesiorowerzsta

  I tu się zgadzam z Specy, wszystko zależy kto gdzie mieszka, jestem abonentem pomarańczy, zielonego i fioletu, ale to ten ostatnich wypada masakrycznie w stosunku do pozostałych dwóch kolorów, mimo, że na mapce znajduje się w zasięgu LTE fioletu, to nigdy ich internet nie osiągnął tej prędkości, a zielony owszem mam w LTE.

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   @Wiesiorowerzsta,
   Ja dzisiaj jechałem pociągiem z Zielona Góra / Poznań / Warszawa i gdyby nie Orange czy T-M po prostu z Play nie dało się korzystać
   W jednym miejscu w jakaś dziura może koleś ma zasięg a rusz się dalej z tym g*no od Play to kicha .
   Internet na P4 to kolejna masakra wszędzie bo czarna dziura i brak mają własnych stacji

 • Specy

  Przecież to wszystko zależy od tego gdzie kto mieszka. Sam mieszkam na wsi 20 km od Gdańska i u mnie akurat LTE jest tylko z Play czasem pojawia się T-Mobile, a Plus i Orange jest tylko 3G więc wybór jest prosty. Korzystam z RBM i za 50 zł na 100 dni mam LTE z prędkością w zależności od pory dnia od 8-30 Mb. To daje 15 zł miesięcznie za 100 GB, a czasem lejek włączają dopiero po 180 GB. Więc póki co nic lepszego nie znajdę bez umowy i bez stresu.

 • Andrzej

  Nie jest tak do końca mam play i Orange jednak w grach online wypada lepiej play gdzie w Orange często ping wyskakuje wysoko i laguje na speed test Orange niby jest szybszy jednak ping ma play niższy siła sygnału jednakowa dla obu sieci

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Mam numer w Orange , T-M i Plus wszystcy biją w każdym calu na łeb Play

  • Steve-o

   Tu akurat muszę się z Tobą zgodzić 🙂 play to kupa straszna. Miałem, widziałem, dziękuję już nie chce..

  • Archi

   Kiedys play mial lepsze uslugi. Ale jakies 2 lata temu przeniosłem oba numery do nju. 49zl no limit krajowy po 16gb netu.

 • adik

  Ja z Play przeszedłem do Njumobile (Orange) i szczerze polecam – nie ma absolutnie żadnego problemu z zasięgiem. Z tym, że warto od razu zaznaczyć, że z LTE w budynkach jest problem – z reguły jest to H+.

  Dodatkowo coraz częściej zdarza mi się łapać LTE+.

  Korzystam z Galaxy S6, województwo śląskie.


reklama