, Newsy Play

Play: ograniczyliśmy prędkość transferu w roamingu krajowym

Fot. BeginnersTech

Fot. BeginnersTech


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • filuś

  O jakich 3Mbps oni piszą. W centrum Chełma, 150 od anteny, mam średni transfer 140kbps (max. 470kbps). To już trzecia nowa karta… Do du… z ich internetem. Na całe szczęście mam t-Mobile transfer 10,25Mbps. Można? Można! A w Play jedynie oferują reset lub wymianę karty 🙁

 • Pablo2667

  Ooo play dał ciała na całej linii, kończą się 4 umowy w styczniu i trzeba uciekać do różowych. Różowy z chęcią przyjmą prawie 500pln co miesiąc. Narazie Pleju

 • Edi

  Warto dodać, że jest to podstawą do odstąpienia od umowy z winy operatora, bo Play zapewniał o szybkości 4G w zasięgu czterech sieci.

 • Kerto

  U mnie jest znośny zasięg 3G od TM i Orange. Plus bardzo słaby a Play brak. LTE nie ma od żadnego operatora. Ratował mnie jedynie roaming Play w TM. A teraz to Play mnie urządził.

 • Jjkl

  Play potrafi rozłączyć nawet w centrum dużego miasta. Do tej pory sytuację ratował roaming, teraz czas chyba zmienić operatora.

 • Marian

  W miejscu mojego zamieszkania zasięgu z macierzystych nadajników Play praktycznie nie ma. We wrześniu zmieniłem operatora na T-Mobile – w całym domu bezproblemowy zasięg LTE, komfort korzystania z internetu normalnie jak niebo a ziemia. Przez takie decyzje z Play pożegna się wielu klientów.

 • Papaj

  Haha, dobrze że mi tylko pół roku abonamentu zostało. Chyba przechodzę do różowych. Play miał być taki cudowny, a wychodzi jedna wielka kaka.

 • ligol

  na trasie warszawa bydgoszcz o internecie w pociągu mogę zapomnieć. play niestety już dawno temu przestał dbać o jakość usług, czas i pieniądze przeznacza jedynie na gwiazdeczki promujące marne i tak oferty

 • tom

  Drogi Play-u
  Jestem Waszym użytkownikiem od 6 lat (5 numerów) i ogólnie jest ok, pod warunkiem, że jest się na sztywno podłączonym do T-M lub Plusa (mieszkam koło Żukowa). Parę lat temu tu gdzie mieszkam dało się używać BTS-ów Playa, ale teraz, jak wokoło pobudowało się kilkaset domów korzystanie z Playa stało się niemożliwe !!! Pisałem do Was wiele razy, dzwoniłem, zgłaszałem i nic. Jak było tak jest. W Gdańsku, w trasie, ogolnie jest ok, ale tu gdzie mieszkam to tragedia. Jak pisałem problem tyczy kilkuset domów !!! i kilku tysiecy ludzi, bo większość ma Playa ! Jak tylko zaczniecie coś kombinować z roomingiem to pewnikiem te parę tysięcy klientów stracicie.
  Pozdrawiam i liczę na poprawę.

  • Andrzej

   W okolicy Algidy (Banino) to dopiero lipa. Niby nadajniki z obu stron a zasięg mizerny.

 • Michu

  Na obszarach zabudowanych zasięg własny Play jest w porządku, nie mogę narzekać. Ale na trasach komunikacyjnych, zwłaszcza kolejowych bez roamingu nie da się korzystać komfortowo z internetu. Szkoda, że Play nie pomyślał o tych, którzy często podróżują. Dla nich ograniczenie prędkości internetu w roamingu krajowym będzie uciążliwe.

 • Tadeusz Tadeo

  Ta jasne, będę korzystał z nadajników Play, zamiast na sztywno z np. T-mobile, i ze względu na słaby zasięg Play, będzie telefon co chwila przełączał się między nadajnikami Play, a pozostałymi z innych sieci, co oczywiście będzie skutkowało zwiększonym poborem energii z baterii telefonu. Nie dziękuję.

  • Podatnik

   Mam dokładnie tak jak Ty ustawiony na sztywno TM. Nie dlatego, że lubię tylko dlatego, że muszę, bo Play nie ma zasięgu i telefon non stop szuka sygnału.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Tak myślałem że znów Play idzie na dno a VM stracił zasięg na P4 bo od T-M również nie mam zasięgu od 30 dni tam gdzie miałem dotychczas przez T-M
  ps.
  Dzięki bogu mam T-M , Orange i Plus to mam w d*** to mega g*no od Play

  • Prado

   Play od zawsze był skończony bo zamiast przeznaczać pieniądze na budowę nadajników to woli zapłacić pseudo aktorkom do ich żałosnych i beznadziejnych reklam telewizyjnych. A teraz wreszcie widoczny jest efekt dzierżawionych anten !!!


reklama