, Microsoft Newsy Telefony

Surface Phone. Nowe wieści na temat specyfikacji i akcesoriów

Tak mógłby wyglądać Surface Phone

Tak mógłby wyglądać Surface Phone

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • abc

  Microsoft to przerośnięty moloch i to skazuje go na porażkę na starcie. Wszelakie zapowiedzi podzielcie przez dwa a później jeszcze raz przez dwa. Do tworzenia rzeczy wyjątkowych trzeba miec utalentowany zespol i człowieka z wizja a nie tysiące miernych programistów rozsianych po całym świecie pod naciskiem menedżerów, ktorym się wydaje co klient potrzebuje.

 • leszek

  Ciekawie by to wyglądało. Pasuje mi taki powiew świeżości, dziś większość telefonów wygląda bardzo podobnie. Ten swoim wyglądem nawiązuje do kafelków. Jak dla mnie ciekawy pomysł. Kwestia tylko co będzie potrafił I ile będzie kosztował.

 • easwere

  Emulacja innej architektury, właściwie zawsze, działa tragicznie wolno. Powiedzmy, że 20 razy wolniej niż na naturalnym procesorze. Jeżeli nie wymyślą jakiegoś cudu to będzie kolejny bezsensowny pomysł Microsoftu, którym próbują wzbudzić zainteresowanie, a który nie ma szans na zastosowanie w praktyce. Od kiedy Intel wycofał się z architekturą x86 z urządzeń mobilnych, Microsoft jest w kropce. Praktycznie nie jest możliwe połączenie Windows 10 x86 z Windows Mobile na ARM. Gdyby mieli procesory mobilne x86 to wtedy mogliby przepisać Windows Mobile na x86 i zacząć (kolejny raz) wszystko od nowa.

 • Sidaglez

  Kryss aplikacje niedotykowe działają znosnie na dotyku (diablo 2lod na acer świtch) a skalowanie polega tylko na otwieraniu w Mniejszych okienkach (obecne smartfony mają przyzwoita rozdzielczość. Bardziej obawiam się architektury graficznej takich mikrokomputerkow.

 • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Poczekamy i zobaczymy na czym to stanie bo na taki smartfon terminal z Windows10 czekam od dawna i jestem gotów go kupić już dziś 🙂

 • FireFrost

  Byłbym zainteresowany, gdyby aplikacje Win32 działamy na telefonie. A tak, to tylko zwykły telefon bez aplikacji z bezużyteczną opcją podpinania pod różne śmieci. Gdyby apki win32 działały to mamy w końcu mobilnego Windowsa z aplikacjami, a tak… żal.

  • orek

   dokładnie, gdyby te apki działały normalnie to dla mnie bomba a tak to po co mi cos takiego

  • kryss

   No ok ale aplikacja komputerowa przeskalowana na ekran telefonu gdzie mamy tylko dotyk…. Większość by pewnie nie działała a reszta byłaby nieużywalna. To dobry wstęp, potem może wreszcie producenci oprogramowania zaczną robić apki prawdziwie uniwersalne i wtedy będziesz miał o czym mowisz


reklama