, Microsoft Newsy Smartfony

Surface Phone: nadzieja mobilnego Windowsa może nigdy nie zadebiutować

microsoft-surface-phone

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • western

  Idealny smartfon z WP już powstał. Lumia 1520. Niestety nie wykorzystali tego, że telefon był i jest świetny pod wieloma względami. Dodatkowo wiadomo, że system nie miał wielu aplikacji, który były w sklepiku google. Kiedyś sam byłem fanem WP, kiedy wychodziła lumia 800 używałem tego systemu. Na dzień dzisiejszy nie wiem czy miało by to sens. Chociaż lumie 535 miałem przez jakiś czas.

 • gość

  No cóż szkoda, że na rynku jest tylko napuszone Apple, które nie wie ile krzyknąć za telefon. 4000-5000 zł. I tak od dekady. Czy jest w tym jakiś sens? Potrzebna jest zmiana, bo to już się robi nudne.

 • jotek

  Zamiast podtrzymywać nadzieje wiernych sympatyków mobilnego Windowsa, Microsoft robi wszystko by pogrzebać ostatecznie ten system. Brak jasnych planów na przyszłość i determinacji w realizowaniu przyjętych założeń to wielki błąd Satyii Nadelli. To jego chwiejność i brak zdecydowania uśmierca mobilnego Windowsa.

  • sdfads

   Microsoft to firma komercyjna, a nie święty Mikołaj. Jeżeli mają dział który przynosi tragiczne straty liczone w miliardach dolarów, bo nikt nie chce kupować ich produktów, to zamykają ten dział. Oni nie robią telefonów, żeby sprawić Wam przyjemność tylko żeby na Was zarobić. Przez kilka lat próbowali nabrać ludzi na ten swój prymitywny system, wpakowali w to gigantyczne pieniądze, a zysków nie ma żadnych. Akcjonariusze chcą mieć zyski, a nie system, którego nikt nie używa. Kasa, kasa, kasa, kasa…

 • Ja

  Z surface mieli by może jakieś szanse na odrodzenie. A tak niestety windows umrze.

 • FireFrost

  MS pozwalniał już swoich opiekunów marki Lumia, sprzedaż praktycznie zupełnie się zatrzymała. Czas odtrąbić zgon mobilnego Windowsa, tu już nic się nie wydarzy


reklama