, HTC Newsy

HTC zrezygnuje z rynku mobilnego? To może być dobry pomysł…

HTC 10 / fot. fotoManiaK.pl

HTC 10 / fot. fotoManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • adamo1139

  Ale co poza działem mobilnym ma HTC? Ja o niczym innym nie wiem. Ta firma stworzyła pierwszy smartfon z Androidem i parę nexusów, skończyły się nexusy i rozwój androida – w tym samym czasie kończy się HTC. A tak serio, to od 2012/3 roku, gdy kupowałem sobie pierwszego smartfona, słyszę, że HTC jest w słabej sytuacji i zaraz może zbankrutować…

  • Edi

   Jest podwykonawcą Pixeli

 • Marek

  W końcu szefostwo HTC dopięło swego i może bez żalu pozbywać się działu mobilnemu po takich kompromitacjach jak zdecydowanie za wysokie ceny, idiotyczna dystrybucja, zerowy marketing i Snapdragon 400 w średniakach, itd.
  Mimo wszystko szkoda marki która z takim zaangażowaniem włożyła się w Androida. A teraz przy takim rozwoju sytuacji zostaną się na rynku tylko Apple, Samsung i chinole.

 • kowal666xxx

  Na temat htc wypowiadają się samsungOWCE beaviss i magoo

  • Magoo

   Często zmieniam telefony. Nie jestem przywiązany do konkretnej marki ale jak widzę cenę która dwu albo nawet trzykrotnie przewyższa cenę chińczyka z tymi samymi bebechami to…to tylko szaloni ludzie sięgną po takiego htc. Samsung to chociaż ma okropne portfolio ale przynajmniej każdy znajdzie coś dla siebie. Więc po co na rynku takie htc. Jeśli są nie wydolni i nie potrafią prowadzić biznesu niech nie zalewają rynku czymś co jutro może nie być wspierane bo firma zniknie.

 • Beaviss

  Tez nie będę płakać, konkurencja jest duża i silna wiec zawsze coś sie dla siebie wybierze, poza tematem to myśle ze max do 5 lat na rynku będą tylko chinczyki ( patrząc na szybkość postępu z jakim brną na przód ) oraz upadek mobilny ostatniego z wielkich graczy samsunga, Apple ledwo bo ledwo ale przetrwa na rynku mobilnym

 • Magoo

  Nie ma za czym płakać. Ceny z kosmosu, design bez rewelacji, ramki itp. Jednego konia trojańskiego mniej.


reklama