, HTC Newsy

HTC notuje straty, ale ma pomysł na przyszłość

Fot. gsmManiaK

Fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Drzewo1986

  #Kress: Biorąc pod uwagę stosunek ilości użytych słów bezbłędnych do tych z błędami i tak jestem wyżej niż ty ;P
  Ps: jakbyśmy nie byli tacy „biedni” to i cena by tak nie raziła 🙁

 • kress

  Za takie pieniądze, jak oni chcą, to im się raczej nie uda zawojować rynku. BTW co to są źrudła?

 • Drzewo1986

  Jest jedna rzecz, której nikt nie bierze chyba pod uwagę. HTC utrzymuje się WYŁĄCZNIE ze sprzedaży smartfonów. Która z firm czołowej 5 NIE MA innych źrudeł przychodu? Apple ma ipada i macbooki, samsung robi rtv agd, auta a nawet budynki, LG to też rtv agd, huawei to infrastruktura operatorska i sieciowa, asus to komputery i dwie duże marki zenfony i moto, sony matrycami i PS4 stoi itd. itp. rynek mobile jest trudny i najwięcej zarabiają apple, sammy i podwykonawcy. A jak ktoś mi wystrzeli z chińskimi markami to niech douczy się jak działa chińska gospodarcza polityka rządowa. Tam nie chodzi o zysk tylko o zabicie zachodniej konkurencji by rządzić samemu. Jak MS na PC. DLATEGO TRZYMAM KCIUKI ZA HTC. Niech zatrzymają się wreszcie ich spadki, złapią troszke oddechu i spokojnie robią fajne smartfony, nie muszą walczyć o top 3 rynku, ważne żeby nie znikneli jak nokia, siemens czy ericson. Vive la HTC 10

 • Will5on

  A niech upadają. Każdy topowy telefon jest obecnie dostępny z dual sim (niekoniecznie na naszym rynku), a 10-tki ni ma. Hongkong, ZEA ? Nie.
  Więc ja nie kupię.I coraz większe grono ludzi poszukujacych dobrego telefonu z podwójnym slotem sim.

 • fan

  ale sprawa na odzyskanie pozycji na rynku jest bardzo prosta, a mianowicie należy obniżyć ceny smartfonów i będzie ok, Ja planowałem zakup HTC 10 ale z uwagi na to że nie jest „mistrzem świata” jak zapowiadali to tylko cena mogła by mnie skusić na jego zakup. Wersja light to jakiś chory wymysł bo nie po to się szuka flagowców aby później zadowolić się wersją light i marzyć bez końca o czymś lepszym no ale zapewne i takie osoby się znajdą

 • boost3r

  Htc powinno powalczyć ceną. Czyli sprzedawać taniej swojego flagowca niż Sami i Apple i tym samym przekonać do siebie klientów.

 • John

  HTC samo strzeliło sobie w stopę… Szkoda bo HTC 10 (wersja ze Sapdragonem 820) to świetny smartfon 🙁

 • qwerty

  htc 10 to swietny telefon. kupujcie lemingi dalej te samsungi i iphony, wspierajcie monopol. banda matolow.

 • Preza

  A ja mam inne wrażenie – HTC kompletnie nie ma pomysłu na siebie. Doskonałym przykładem jest HTC 10. Co z tego, że ładny, że fajny skoro nie npotrafią go sprzedać. Potraktowanie niektórych krajów jako 3 świat (lifestyle) i wycenienie go drożej od hułałeja P9 jest tego doskonałym przykładem.

 • Rozz

  Mam dla Nich pomysł: hulajnogi w zatloczonej Korei będzie to strzał w dziesiątkę, nadmiar aluminium już mają z niesprzdanych telefonów 🙂

 • redav1

  Ja również im kiepsko życzę skoro utrudniają sprzedaż HTC 10 w Polsce.

 • FireFrost

  Jak się okazało HTC 10 MA poważne problemy. Prędkość pamięci ROM jest wyraźnie niższa niż w przypadku konkurencji.

 • Magoo

  Ja z kolei wolę żeby HTC zniknęło z rynku a na jego miejsce wskoczyły ze dwie chińskie marki. Tajeańczycy nic nowego nie wymyślą. Ich sprzęt nie idzie z duchem czasu tylko stoi w miejscu, a kto stoi ten tak naprawdę się cofa. Kosmiczne ceny i wygląd to pogrzebało HTC.

  • Orek

   ja tam bym wolał by htc zeszło sie z Asusem i zrobili Zenfone HD 3

  • xxxx

   A ja wolę żeby Magoo znikną z rynku z durnowatym pomysłem. HTC nie raz nie dwa razy wprowadzało innowacje w świat telefonów. Jak każdy większy producent, później inni próbują to jakoś skopiować i o to chodzi, konkurencja sama się nakręca a my mamy coś ciekawego do wyboru. Ale nie lepiej kupić sobie takie coś jak Xiaomi co nawet polskiego nie ma trzeba sobie wgrać na serwis jeździ do Chin, co jedynie z Chińczyków Huawei się dobrze ma i jest na poziomie jakimś.


reklama