, Newsy Sony Telefony

Sony wegetuje na rynku smartfonów, ale chociaż na nich zarabia

Sony Xperia X / fot.gsmManiaK.pl

Sony Xperia X / fot.gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://gravatar.com/g2-125c1cd451af4b5f1e0a06f3be5ef82d regoat

  No to dobrze. Ich strategia pozwoliła w końcu wyjść na prostą. Teraz muszą pracować nad modelami.

 • Proktolog

  Dla mnie Sony seria Z to solidne i ładne smartfony. Korzystałem z z2 i byłem nim zachwycony. Nie mogłem tylko ścierpieć tych cholernych przycisków ekranowych. Zabierały kawał ekranu. W końcu tak mnie to obrzydło, że przerzuciłem się na Samsunga.

 • Citizen x

  Ciekawe… Lepiej stracić kilka miliardów dolarów, jak zarobić skromne 35 milionów. Sony, zarabiajcie dalej, małą łyżką, ale stale.

 • Wiesiorowerzysta

  Z5 zamieniłem w ciągu niespełna miesiąca użytkowania na LG G4, a tego na V10 i to był dobry ruch. Użytkowałem wszystkie modele z linii Z i pozostawiłem sobie jedynie Z2, który względem poprzednika wniósł najwięcej zmian, później w kolejnych modelach, to tylko ewolucja designu i oczywiście zmian specyfikacji do rozwoju technologicznego na daną chwilę.

 • zaba

  Od początku istnienia Sony na rynku smartfonow a wcześniej SE. Zawsze wolałem więcej zapłacić za firmę i mieć pewny produkt. Niż robić eksperymenty i kupować wybuchowe smartfony 🙂

  Czekamy na nowe modele. Bo moja z5 czeka na wymianę 🙂

 • It’s a chinese shit

  Różnoraki Chinese shit coraz mocniej napiera z nowymi rozwiązaniami a za samą markę nikt już dzisiaj nie zapłaci bo nie jest ona równoznaczna z jakością i parametrami. Bye bye Sony i nie tylko.

 • Michu

  Jak dla mnie Sony nie musi się z nikim ścigać na rynku smartfonów. Produkty Sony zawsze kojarzyły mi się z segmentem premium i uważam, że tego segmentu powinni się trzymać. Może i sprzedają mało smartfonów, ale przynajmniej kontrola jakości w tej firmie jest na najwyższym poziomie w odróżnieniu chociażby od Samsunga, który stawia na ilość, a nie na jakość (wybuchające baterie).

  • FireFrost

   Pójdź do sklepu z elektroniką/operatora i zapytaj czy dużo M4 Aqua przyjmują na serwis. To tyle w kwestii „jakości” Sony

   • SamOn

    Prowadzę salon operatora pewnej sieci i słucham cię chłopaczku co masz do powiedzenia odnośnie jakości Sony?

    • Waldek

     Co do M4 Aqua – ciągłe przegrzewanie, rysująca się od patrzenia obudowa, restarty bez powodu, ciągle zapchana pamięć.
     Co do całego Sony – pękające szkło, odklejające się wyświetlacze, niewodoodporna wodoodporność, słabe głośniki w wodoodpornych modelach.
     Miałem Z3+, małżonka M4 Aqua i oboje podziękowaliśmy Sony na zawsze.

   • Michu

    Jeśli ktoś jest jołopem robiącym zdjęcia pod wodą, to nic dziwnego, że potem telefon ląduje w serwisie. Zresztą, zalanie telefonu to małe piwo w porównaniu z wybuchającą baterią w smartfonie Samsunga za 3 tys. zł.

    • http://www.gsmmaniak.pl/ Damian Kucharski

     Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że Sony samo promowało swoje wodoszczelne smartfony właśnie możliwością robienia zdjęć pod wodą?
     Z Twojej wypowiedzi wynika, że kto zaufał producentowi, ten był ,,jołopem”.


reklama